Bolest kostí tam ve spod 36tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:14
Bolest kostí tam ve spod

Ahoj holky, možná blbej dotaz, ale snad se najdou normální ženský co mi odpoví bez nějakého výsměchu :srdce: jsem 36tt a začaly mě bolet jakoby kosti tam dole a mám ji takovou namoženou, je možnost ze už se tam dole něco deje a tlačí na to mimco? :srdce: jsem hrozne netrpeliva a každá nová informace mě hrozne zajímá. Jak jste to měly vy?. A kdy se vám začalo snižovat bříško? :roll: předem díky :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
Lnm
Kecalka 253 příspěvků 07.05.19 20:16

Boli te stydka kost, vse se rozvolnuje a pripravuje na porod. V klidu ;) proc anonym?

Tableta
Závislačka 4888 příspěvků 07.05.19 20:17

Jo taky mě to bolelo, ještě snad i tři čtvrtě roku po porodu :cert: Kosti se oddalují a připravují na porod. Po porodu se zase zatahují k sobě.
Břicho že mně kleslo jsem si nevšimla, ani nikdo jinej. Asi mi muselo klesnout až těsně před porodem :think:

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 07.05.19 20:28

Me to zacalo bolet jeste o mesic driv, k tomu taky trisla jako bych se vratila z tury. Tak obcas chodim nasiroko jako kachna. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:55

Tak mne to boli uz snad od cca 16. tydne (ted jsem 28), v prvnim tehotenstvi to bolelo od 3. trimestru, nejhorsi je to v noci pri otaceni v posteli apod. a pri chuzi po delsim sezeni/stani.

Kajka9
Závislačka 3832 příspěvků 1 inzerát 07.05.19 21:06

Normalni vec spodek mena bolel snad od 20tt.. jinak bricjo mi kleslo mesic pred porodem a hlenova zatka taky mesic pred…
Hlavne klid ted to muze prijit kdykoliv az to prijde tak to prijde a zarucene to poznate

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 6423 příspěvků 2 inzeráty 07.05.19 21:06

Břicho kleslo v pátek, celou sobotu poslíčci a vlčí hlad, ve 23.00 praskla voda

Aslei
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 07.05.19 21:29

Nejsi sama, taky me to boli a občas chodim jak kačena :)

Váš příspěvek
Reklama