Bolest kostrče vsedu po porodu

10
2.6.20 21:32

Bolest kostrče vsedu po porodu

Ahojky, chtěla bych vám předat zkušenost a také doporučit terapii, která mi pomohla! Jednalo se o poporodní bolesti kostrče, které se po pár týdnech od porodu stupňovaly a zvýrazňovaly se hlavně v sedu. začala jsem chodit na terapii k fyzioterapeutce dle Metody Mojžíšové a po pár lekcích bolesti odezněly a byla jsem bez problémů. Nutno dodat, že se u této terapie ošetřují tkáně i přes konečník, ale dá se to krátkodobě vydržet a terapeutka je jemná a citlivá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13976
2.6.20 21:48
@simirek85 píše:
Ahojky, chtěla bych vám předat zkušenost a také doporučit terapii, která mi pomohla! Jednalo se o poporodní bolesti kostrče, které se po pár týdnech od porodu stupňovaly a zvýrazňovaly se hlavně v sedu. začala jsem chodit na terapii k fyzioterapeutce dle Metody Mojžíšové a po pár lekcích bolesti odezněly a byla jsem bez problémů. Nutno dodat, že se u této terapie ošetřují tkáně i přes konečník, ale dá se to krátkodobě vydržet a terapeutka je jemná a citlivá :)

Ano, je to normálně mobilizace kostrče. Provádí se celkem běžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:07

Díky za tip. Mě kostrč rozbolela ve 3. měsíci těhotenství a nemůžu se jí zbavit. Anonym - zdravotní stav.

• Nahlásit
  • Citovat
10
3.6.20 13:23

@P4ja provádí se sice běžně, ale spousta žen tuto metodu nezná a užívají zbytečně analgetika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13976
3.6.20 13:39
@simirek85 píše:
@P4ja provádí se sice běžně, ale spousta žen tuto metodu nezná a užívají zbytečně analgetika.

Jj, a spousta žen ti řekne, že prst do oněch míst nikdy, natož potom ještě cvičení. Takže radši zobou. Když si vezmu kolika už jsem doporučovala ať se nechají zkouknout fyzioterapeutem, který to dělá. A kolik mně řeklo, že jsou prášky vlastně fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama