Bolest křížové kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jahru
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 31.03.19 22:08
Bolest křížové kosti

V těhotenství s mladším dítětem mě začala bolet křížová kost, doporučen byl vápník + fosfor, diagnóza rozvolňující se vazy, po porodu to přejde. Dítku je skoro 8 a po větší fyzické zátěži (např. procházka 20+ km) se kříž docela citelně ozývá. Po dnešních 16 km na inlinech mám obavu, že zítra nevstanu z postele, bolest vystřeluje od beder až po kostrč. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nějaký tip jak řešit? Např. nějaké cvičení, rehabilitace… Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:25

Mám ten samý problém po operaci páteře a rada? Nepretezovat, místo 16 km ujet jen 10 a na bolest si zvyknout. V nejnutnějším případě sáhnout po prášku, ale ne ibalgin. Ten, alespoň mně, na záda nepomáhá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:33

Doporučuji fyzioterapeuta a sportovního lékaře pana Koldovskeho z Jilemnice. Nevím odkud jste ale opravdu se tam vyplatí zaject. Pomohl mi se zbavit pekelných bolestí po operaci páteře. Fakt machr!

maminkadanka
Nováček 4 příspěvky 31.03.19 22:53

Kámoška řešila totéž. Po porodu nemohla kvůli bolesti ani spát. Navštívila fyzioterapeuta a ten jí řekl, ať zkusí změnit matraci. Prý to většinou pomůže, protože páteř se po těhotěnství prý změní a žádá jinou matraci. Teď má, myslím, ortopedickou matraci od Slumberlandu- www.slumberland.cz/latex-mila a je velice spokojená. Samozřejmě taky cvičí a chodí na reghabilitaci.

Váš příspěvek
Reklama