Bolest krku a mandlí ve třinácti letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bara728
Nováček 10 příspěvků 09.01.18 05:13
Bolest krku a mandlí

Dobré ráno,
Moje dcera si stěžuje na bolest krku, mandlí a uzlin už čtyři dny mandle má lehce oteklé ale na pohled to není vidět. Bolí jí to při zívání a nemůže polknout. Víc na právé straně a nemůže pohnout krkem. Poradíte mi prosím co by to mohlo být, a jestli máme navštívit lekaře nebo rovnou na pohotovost? :nevim:

Příspěvek upraven 09.01.18 v 05:29

Reklama

Reakce:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 05:23

@bara728
Tve dceri je 13 a ptas se na bolest krku? To nikdy nemarodila a nebo si z nas utahujes. Jestli to myslis ale vazne, tak ted mas utery, lekari maji otevreno, zajdi s ni tedy k detskymu.
Vychazim ale z toho, ze to je pouze blba legrace.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 05:25

@bara728
Máš 2 diskuze. Obě stejné, pouze zmena nazvu.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 09.01.18 05:26

Tak jestli ji to boli uz ctyri dny, tak vydrzi do sedmi nez bude ordinovat lekar. Ja bych to tipla na anginu. K dr. urcite bezte.

bara728
Nováček 10 příspěvků 09.01.18 05:28

@berďana aha promiňte moc jsem příspěvky nepřidávám

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 05:36

@bara728
Kazdopadne s ni jdi k lekari. Otazka mi ale prisla divna. Tebe preci uz taky nekdy muselo bolet v krku? :think:
Bude mit asi anginu. Asi. Nejsem lekar a nevidim krk tveho ditete. Staci ale kdyz pujdes v normalni ordinacni hodiny.

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 09.01.18 05:57

Bezte k detske. Nechapu na co se ptas. Ale po 4 dnech by na tom asi byla s anginou hur nez jen bolest na jedne strane.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama