Bolest krku a nemožnost pohnout hlavou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 01.04.18 20:00
Bolest krku a nemožnost pohnout hlavou

Ahoj všichni,

dneska se mi akutně rozjela bolest v krku, ale úplně jiná, než jsem vždy při nemoci zažila. Bolí mě to při polykání, spíš nahoře, hned jak je u chlapů ohryzek. Teď už to bolí tak moc, že nemůžu moc ani pohnout hlavou, jelikož to bolavé místo naráží do krku :D Nevím, jak jinak to vysvětlit, prostě blbý popis no.. 8o 8o
Teplotu, ani rýmu, kašel, to nemám, začlo to náhle.. Zkouším si dát zábal a cucám strepsils,
ale nemáte někdo zkušenost, co by to mohlo být?? Zítra je zavřeno, tak nevím, co s tím. Zachvíli s takovou nebudu moct ani mluvit.
:roll:

Reklama

Reakce:

elnido
Kecalka 268 příspěvků 01.04.18 20:18

Zub?

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 01.04.18 20:19

Mám vytrženou pár dní sedmičku nahoře, myslíte že to má spojitost?

Janasas
Závislačka 4928 příspěvků 01.04.18 20:20

@Misha666 já bych řekla, obyčejná angína.. ale ona někdy je tzn. hnisaná, což jsem dvakrát měla a to mi při polykání vytryskly slzy a to jsem docela na nemoce odraz..A mluvit jsem nemluvila vůbec, jenom takové tiché šeptání..
Zkusila bych teplé čaje, citron, to cu cucáš, já ještě dávala Orofar- na bolest v krku, jestli máš možnost lékarny a uvidíš.. jestli to tělo dá.. jinak antb..
Já to měla ted 4 dny a dostala jsme se z toho..

Janasas
Závislačka 4928 příspěvků 01.04.18 20:21

@Misha666 a nebo ten zub, to jsem nečetla s tím zubem, ale uvidíš, jeslti se připojí třeba bolet hlavy, zimnice, malátnost

elnido
Kecalka 268 příspěvků 01.04.18 21:06

Ano, se zubem to může mít spojitost… Prieznitz obklad by mel pomoct a v utery bych v pripade pretrvavajici bolesti volala zubarce

elnido
Kecalka 268 příspěvků 01.04.18 21:12

Jo a rozhodně nepít teplé nápoje na bolest v krku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama