Reklama

Bolest krku - nechuť k jídlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcelinkac
Povídálka 36 příspěvků 28.02.17 11:40
bolest krku nechut k jídlu

Dobrý den. V sobotu v noci se mi udělálo blbě. Začalo mě bolet krku, chodila jsem každé 2 hodiny čurat. V neděli mě už bolely nohy hlavá pýcha mě pod pravím žebrem. Od neděle nemám chut k Jídlu nic nemužu snist. Včera jsem byla u doktorky že mám anginu. Přes den bych furt spála. Jenomže spát nemohu musím hlídat dcerku. Když si přes den na chvylku schrupnu, tak nespím v noci. Hlidaní nemám doktorka že na tohle není hlidačka. Hlavně at hodně ležím. Jak se toho mám nejrychlejí zbavit.

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5370 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 11:44

Nevím, jak je stará dcera, ale klidně si vlezte do postele a dělejte aktivity, u kterých můžeš ležet. Nemáš hlídání ani na půl den? Partner, rodiče, kamarádka?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 28.02.17 11:50
@Marcelinkac píše:
Dobrý den. V sobotu v noci se mi udělálo blbě. Začalo mě bolet krku, chodila jsem každé 2 hodiny čurat. V neděli mě už bolely nohy hlavá pýcha mě pod pravím žebrem. Od neděle nemám chut k Jídlu nic nemužu snist. Včera jsem byla u doktorky že mám anginu. Přes den bych furt spála. Jenomže spát nemohu musím hlídat dcerku. Když si přes den na chvylku schrupnu, tak nespím v noci. Hlidaní nemám doktorka že na tohle není hlidačka. Hlavně at hodně ležím. Jak se toho mám nejrychlejí zbavit.

Partner ať si vezme OČR na tebe a stará se o dítě, ty se vylež.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 28.02.17 12:24

@Marcelinkac Po 2-3 dnech aTB zaberou a bude líp.

Psarah
Povídálka 13 příspěvků 28.02.17 13:45

Ahoj prosim vas chci se zeptat asi jsem posera ale boli to kdyz rezou absces a vymackavaji ten hnis?

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 14:24

@Marcelinkac zcela nevýchovně pusť TV/počítač/po­hádky/pujč tablet/telefon/co­koli a snaž se přežít! Za dva tři dny ATB zaberou a zase budeš fungovat :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama