Bolest kůže na hlavě, jako po,, drdolu,, poraďte prosím

212
10.2.20 17:59

Bolest kůže na hlavě, jako po,, drdolu,, poraďte prosím

Ahojda, prosím, je tu někdo, kdo se setkal s něčím podobným? Začínám se docela bát. Předevčírem mě začala bolet,, kůže na hlavě,, nebo jak to popsat- hlava mě nebolí, ale kůže. Na dotek bolestivá, do toho štípe, svědí, no divný pocit, jako kdyby mě kousaly vlastní vlasy. Je to přesně takovej pocit, jako když máte dlouho drdol vyčesaný hodně nahoru a pak vlasy rozpustíte tak ta bolest,, kořínků a kůže, vlasy mi po druhým porodu začaly hrozně padat, když se češu tak fakt plný hřeben, vlasy nacházím všude po bytě. stačí, když se chytnu za konečky vlasů a plno jich tahám ven. Mám už docela dlouhé ( asi do půl zad) Šampon používám 6 let stejný, kondicionér nepoužívám, takže že by to bylo z nějaké změny nehrozí. Vlasy mám rozpuštěné ale furt to přetrvává :,( je to dost nepříjemné a nevim co mám dělat, docela se hrozím nějaké nemoci :roll: drdol jsem dlouho němela. Trvá to 3 den a furt to nepřestalo, jsem půl roku po porodu, s tím to asi spojitost taky nemá 8o stres taky žádný ( nebo o něm nevím) miminko je hrozně hodné, nepláče, nezlobí. Ještě radši napíšu, i když si myslím, že to s tím asi taky nesouvisí, před měsícem a půl jsem dostala vyvolávačku, protože jsem měla 14 dní zpoždění v menstruaci, Ms se dostavila 7-8 dní po vyvolávačce, trvala 6 dní a par dni potom jsem špinila ( hnědý, až černý výtok) pak pár dní nic a pár dní zase, ale to je asi skrze tu vyvolávačku - hormony. Prosím, poradíte někdo? :? Setkal se s tím někdo? Předem děkuji za Váš čas :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.2.20 18:30

Ahoj, já tohle většinou mívám při chřipce… 3-4 dny mě to “bolí”, někdy se přidá i “bolest” kůže na rukou, a potom přijde chřipka.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
10.2.20 18:30

Neleze na tebe něco? Mě bolí kůže při chřipce, jak na hlavě, tak po těle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8791
10.2.20 18:32

@Anet 123 Mně pomáhá umýt si hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9897
10.2.20 18:41

Mivam často. Někdy na chvíli pomůže omýt vlasy. A nejspíš změnit šampon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7550
10.2.20 18:57

Mám to pokaždé, když mám vlasy mastné. Trpím zároveň na suchou kůži a ta takhle bolí. V zimě ještě dvakrát více. A šampon by se taky neměl používat pořád stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
10.2.20 19:01

Mam to kazde jaro, jak vyleze prvni slunko, kuze mezi vlasy se pripali. Pomuze pantenolovy sampon a chvili vydrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
10.2.20 20:46

Ahoj holky, to mám na jednu stranu velkou radost, že nejsem jediná a že to není nic vážného, děkuji za Vaše reakce, ano, měla jsem je mastné, já totiž dělán už nekolik let chybu, ale jinaj to nejde, vlasy se mi hrozně mastí a nepomáhá nic, takže je meju hned ob den :( jinak to prosté nevydržím. Když jsem doma tak se snažím vydržet dva, tři dny ale pak už prostě musím. Nesnesu mastné vlasy, jsem na to háklivá :/ Dnes jsem si je umyla, trošku se teda ulevilo, ale jen na chvilku :( furt mě to bolí a jakoby štípe :/ nevím jak to popsat. Zkusím Vaše rady, vyměnit šampon, je pravda, že v zimě mám lupy, teď jsem koukala, není jich moc, ale drobátko jo. Už jsem z toho hotová. Na jednu stranu mě to furt nutí si v těch vlasech drbat, ale to bych si akorát tak vic podráždila pokožku. Potřebuju si dávat vlasy do culiku, protože s malou to jinak nejde, pak je má všude a nemohu ji ani držet v náručí, pak má vlasy v obličeji a dráždí ji to. Ale o dlouhých se nedokážu vzdát, 5 let jsem čekala, než mi dorostly. Tak jsem si je teď jen jemně stáhla gumičkou, gumičku pomalu až u konečků, aby vlasy nebyly utáhlé. No nemocná nejsem, je pravda, že už snad měsíc kašlu, nemůžu se toho zbavit, hlavně večer a když jdu ze zimy do tepla. Ale jinak nic, žádná bolest v krku a tak, předevčírem mě trochu bolel sval na levé ruce u bicepsu, ale to jsek myslela, že je z toho, jak tahám v ruce :think: :roll: kočárek do poschodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
10.2.20 20:55

Mívám to taky, čato mam období klidu, a pak mě to trápí zase častěji. Vždy je to blbý, když mám mastné vlasy. Musím mýt obden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
10.2.20 21:32

@sediza To je stejně co, já jsem se zmínila praktickýmu a ten na mě koukal jak na,, debilku,, prý o tom nikdy neslyšel. 8o že jsem jedině musela mít drdol, ale fakt jsem ho neměla, minimálně rok. No je to hrozný, nepříjemný. Že ty ženský toho vždycky musí mít víc,, oproti chlapům,, :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama