Bolest kůže na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elaurra
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 25.10.14 20:07
Bolest kůže na zádech

Ahoj všem,

asi před týdnem mě začala bolet kůže na zádech… jakoby na levé
lopatce.. Původně jsem myslela, že je to od zad - mám roční dítě
a nosím ho převážně v levé ruce, tak jsem si říkala, že se mi tam
asi něco skříplo, a proto to tak bolí..

Začala jsem si dávat pozor na to nošení a celkově nechat ty záda
odpočinout, ale bolest narůstá - nejhorší je, že to není jako typická
bolest zad, ale jakoby mě bolela kůže - bolí to hrozně na dotek a taky
je nepříjemný, když jsem oblečená, jak se to tře.. přirovnala bych to
asi k tomu jako když je kůže spálená od sluníčka, ale přitom na té
kůži nejde nic vidět :-(

Jelikož už to trvá docela dlouho a nelepší se to, chci jít k doktorce,
ale nevím, jestli jít k obvodní nebo někam na rehabilitaci?? :nevim:
Nevíte, o co může jít?? Mám docela strach.

Předem díky za každou informaci :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 25.10.14 20:12

A na kůži nic nemáš? Napadl mne pásový opar.

Aliik
Echt Kelišová 8426 příspěvků 2 inzeráty 25.10.14 20:18

Mne se takovahle „paliva bolest“ vzdy poji k natazenemu/na­trzenemu svalu, muze jit o milimetrik, ale potrapi to. Naposledy me takhle nesnesitelne palilo trislo, tak jsem si porad kontrolovala, zda tam nemam kylu, ale behem par tydnu se to srovnalo ;)

kamipa
Povídálka 42 příspěvků 25.10.14 20:22

Měla jsem něco podobného, asi týden mě bolely záda (spíš v místě ledvin), měla jsem podobné příznaky jako vy, dokonce mě to budilo i v noci, po týdnu se objevila vyrážka a byl to pásový opar.

Maky.p
Generální žvanilka 24801 příspěvků 25.10.14 20:30

Občas to taky cítím, většinou na zádech a obvykle je to u ms. Ta kůže je jakoby strašně citlivá, az každý dotek bolí, být jen od oblečení. Vždycky to preslo a bez nějakého oparu nebo něčeho jiného, jen je to dost nepříjemné..

adna
Kecalka 303 příspěvků 25.10.14 20:34

A při tom samotném zvednutí dítěte se to horší nebo ne? Je tam cítit nějaký tah? Bodnutí?

alisekR
Kelišová 5620 příspěvků 25.10.14 20:35

Pásový opar :think: ten pocit trval několik dní a pak se to projevilo pupeny, jako shluk neštovic to vypadá.

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 25.10.14 20:41

@elaurra. Kůže může bolet na dotek taky od nervů.

elaurra
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 25.10.14 20:45

@Mišela1 Na kůži právě nic není… přítel mi to pravidelně sleduje…
@kamipa No, jestli se vám to projevilo po týdnu, tak uvidíme…

@Aliik Je možný, že se mi to právě nějak namohlo, ale je mi divný, že to „pálení“
pořád zůstává hodně silný :nevim:

@Maky.p Tak MS zrovna mám, ale nikdy před tím se mi to nestalo :think:
A kde přesně na zádech??

@adna Při zvednutí to bolí úplně stejně jako při každým jiným pohybu - prostě jakoby bolí ta kůže… takže je jedno, jestli zvednu malýho nebo jen dám levou ruku trochu víc dozadu :?

elaurra
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 25.10.14 20:46

@meloryv Jako skřípnutej nerv v tom místě?? Nebo spíš od nervovýho vypětí??

meloryv
Kecalka 142 příspěvků 25.10.14 20:50

@elaurra Od nervového vypětí. Bolí vážně jen ta kůže, stačí jemný dotek. Naopak při stlačení není žádná bolest cítit.

Maky.p
Generální žvanilka 24801 příspěvků 25.10.14 20:53

@elaurra tak většinou u lopatek, nebo mi to často dělá na rukach i nohách. Ta kůže je fakt citlivá a bolí. Jsou to jen místa, takže asi nejak podrážděné nervové zakončení. Po par dnech me to vždycky preslo..

tini
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 25.10.14 20:53

Taky to tipuju na pásový opar, měla jsem to přesně takto, nemusí se vyvinout úplně, ve výsledku jsem tam měla pár pupínků, které doktorka vyhodnotila jsko virotické, chodila jsem na injekce B12 a přešlo to

elaurra
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 25.10.14 20:54

@meloryv Tak to klidně může být můj případ, ale proč zrovna tohle místo??
Teď to zkouším a je to vážně tak - nejhorší je právě jemný dotek (rukou, oblečením…)… když na to místo zatlačím… nebo i když tu kůži zmáčknu mezi prsty, tak to nebolí…

Ale co s tím?? Já vím, že nejspíš se nenervovat, ale já jsem prostě takovej nervák a stresař :?

elaurra
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 25.10.14 20:55

@Maky.p Tak uvidím, až skončí MS - jestli třeba teď nejsem nějaká citlivější :nevim: nebo možná ms v kombinaci se stresem??

@tini No, uvidím… každopádně asi za doktorkou půjdu, i když se mi pupínky neobjeví…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >