Bolest ledviny v 37tt kam jít urlogie nebo rizikovka?

Anonymní
4.12.20 09:09

Bolest ledviny v 37tt kam jít urlogie nebo rizikovka ?

Krásný den, od noci mě bolí ledvina. Vzala jsem si panadol a je to lepší pokud tedy nechodím. Přes pár lety jsem prodělala ledvinovou kolíku. Zatím to na ní nevypadá, ale bolest je silná pokud nelezim. Potřebují poradit kam jit k lékaři jestli na urologii čekání je tam na celý den a je to přes půl města. Nebo do rizikovky kde jsem byla včera a kde mi řekli že kdyby cokoliv mám přijít. Myslím si že mi malý neleží na ledvině, vrtěl se už dnes několikrát. Kam tedy jít pořadí někdo prosím? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3834
4.12.20 09:21

Zavolala bych obvodní nebo na gyndu, kam mám jít. Jinak bych volala na pohotovost, kam jít, mimo ordinační dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6794
4.12.20 09:21

No moc nevím co by stebou dělali v rizikové poradně pro těhotné.. Co se zkusit objednat na tu urologii, aby tě vzali přednostně na čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
4.12.20 09:52

A nemáš porodnici v nějaké větší nemocnici? Šla bych do porodky, budeš to mít pod jednou střechou s nefrologií…kamarádka měla před porodem zánět ledvin a ležela na gyndě, ale chodil za ní nefrolog…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24557
4.12.20 13:01

Vzhledem k tomu, ze nevis jiste, ze to je zrovna ledvina, vyrazila bych do nemocnice, nejspis nekam na chirurgii ( nejspis nechaji udelat UZ a uvidi). Na gynde ti nepomůžou a na urologii taky zablokovany zada nevyresi…. nebo na tu urologii, pokud si u vas urolog dela UZ sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat