Bolest levé ruky od ramene

1808
15.7.13 21:34

bolest levé ruky od ramene

Ahoj, mám takový dotaz bolí mě páteř hrudní a taky krční a taky levá ruka od ramene až zápestí, je to taková bolest kosti, nevíte čím to mazat nebo co na to? bolí mě celkově všechno od páteře mám ročního syna který ještě sám nechodí má 11kilo, tak ho nosím ze schodů do schodů a taky s ním musím pořad chodit držím ho pod pažema tudíž jsem zohlá tak je to asi od toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
15.7.13 21:42

@verunka84 co se týče bolesti té ruky, tak já to mám nervové. Stres a bolí mě ruka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7260
15.7.13 21:43

Já mám dvojcata 16 m, jeden začal chodit na roce, druhy v 14m. Tahám denne kocar po schodech i s detmi v něm a záda bolí, ale v krizi. Vzít si muzes jakykoliv antirevmatikum-brufen, diclofenac, atd…za mě je nejlepsi nimesil, ale ten je na predpis. Jinak není od veci si zajit k obvodakovi, bolest zad muze byt i příznak opravdu vaznych onemocneni, jako nador v pateri, nebo muzes mít ty záda v takovym stavu, že to je na operaci. A opravdu není na miste to řešit sama jen analgetikama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
15.7.13 21:54

@sestramona tak na operaci asi ne zase tak šíleně nebolí jen ta ruka asi jí přetěžuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 20:04

Bolí mě už delší dobu levé rameno. Bolí mě často, když na mě něco leze. Pokud mi nic jiného není, tak mě boli, když zvednu ruku, kdyz ji upazim. Nejvíce při zvednutí. Čím to může být? Ještě mam jeden problém. Bolí mě ruka na jednom místě a teď je to horší - je to nad loktem z vnější strany - dávají se tam vakcíny (na vakcíny jsem chodila asi před 15 lety, takže tím to není). Čím tohle muze být? K doktorce jsem objednaná už docela dlouho, ale teď bude nejspíš návštěva zrušena.

• Nahlásit
  • Citovat
755
3.4.20 22:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama