Bolest levé strany hrudnílu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 15:17
Bolest levé strany hrudnílu

Zdravim :roll:
Mela bych takovy dotaz.. Abych upresnila nejlepe - byla jsem cca pred tydnem v nemocnici na inter. ambulanci s bolesti na pravy strane hrudniku. Pan doktor mi udelal EKG - to bylo v pohode, udelal mi rentgen- také v pohode - zadny nález. Odpovedel ze to bude nejspis skříplý nervík :think: Poslal me k obvodacce, ta me take prohlidla, a rekla ze srdce na poslech je v poradku, tlak také. Podle jejiho usudku jsou to spise nervy a s tim skriplym nervem me poslala na rehabilitace, na ktere jdu az za tyden. Trápí me ale to ze jednou to bylo na pravé straně, a teď je to i na levé, nyni spise bolest vystrelujici do leve lopatky. takze kdyz bylo EKG v pohode, nemuze byt nic zleho se srdcem? :,( Kdyz se nechavam masirovat krk, sval me tam boli tak ze nemohu dal pokracovat v masirovani.
Mam neustale tlaky do hlavy, vice obcasne jsou spise na leve strane hlavy az k oku nebo nad korenem nosi, mela sem rymu ktera zmizela za dva dny, Tak prave nevim k cemu ty tlaky priznacit, protoze jsem mela sice predtim ale v cele hlave ne jen v castech :think: Mývam kazdy den “bolesti” koncetin - spise lehké ale tupé a tlakoveho charakteru.. bud je to jen jedna ruka, nebo jen jedna noha, za den se to cely ale vystrida.. :think:
Omlouvam se za dlouhe tema, ale nemate nekdo zkusenosti nebo rady? :nevim: :think:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama