Bolest levého prsa a podpaží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 11:47
Bolest levého prsa a podpaží

Holky, potřebuju uklidnit nebo mně už drcne z toho :,( mám tři měsíce po porodu, jedna ms už byla. Teď by měla být asi druhá ( cca do týdne) nekojim.ale poslední týden mě,, tlačí,, podpaží levé a ten tlak jde jak kdyby od podpaží do levé strany prsa.. někdy to střelí do hrudního koše, někdy lopatka, někdy ruka celá.. pořád si prso hmatam a hladím, žádná bulka tam není.. ani uzlinka ani v prsu nic, ale i tak se desim. Je to taková tupá bolest
Myslím, že mne to bolí o to víc co na to mýslim. Před měsícem jsem byla na krevním obrázku a úplně tip top. Nemůže to být něco hrozného že ne? Porad taham dvojčátka 7kg, tak snad je to od zad nebo je to tím před menstruaci..
máte s tím některá zkušenost? Děkuji… Samozřejmě kdyby to nepřešlo půjdu k Mudr, jen teď bych chtěla uklidnění. Děkuji. :*

Reakce:
Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 26.12.18 11:51
@Anonymní píše:
Holky, potřebuju uklidnit nebo mně už drcne z toho :,( mám tři měsíce po porodu, jedna ms už byla. Teď by měla být asi druhá ( cca do týdne) nekojim.ale poslední týden mě,, tlačí,, podpaží levé a ten tlak jde jak kdyby od podpaží do levé strany prsa.. někdy to střelí do hrudního koše, někdy lopatka, někdy ruka celá.. pořád si prso hmatam a hladím, žádná bulka tam není.. ani uzlinka ani v prsu nic, ale i tak se desim. Je to taková tupá bolest
Myslím, že mne to bolí o to víc co na to mýslim. Před měsícem jsem byla na krevním obrázku a úplně tip top. Nemůže to být něco hrozného že ne? Porad taham dvojčátka 7kg, tak snad je to od zad nebo je to tím před menstruaci..
máte s tím některá zkušenost? Děkuji… Samozřejmě kdyby to nepřešlo půjdu k Mudr, jen teď bych chtěla uklidnění. Děkuji. :*

Nejspíš skříplej nerv. Taky jsem měla. Bolela mě celá ruka. Najdi si fyzioterapeuta a přeji ať máš brzy klid.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 26.12.18 11:56

Ahoj, taky to tak mívám, bolí mě v podpaží a prso většinou před nebo po nemoci, myslím že to jsou uzliny u mě.Taky vždycky šílím a promačkávám ale tím to ještě zhoršuji..Jinak si cca jednou za rok zaplatím utz prsů a axil, pro jistotu ;)

elibro
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 26.12.18 12:19

Tipla bych to na záda. Mívám to z tahání dětí podobně.

LennyL1
Kecalka 451 příspěvků 26.12.18 13:12

Mám to teď úplně stejně, ale s tím, že já cítím bulku v podpaží, taky jsem na nervy, 3.1. jdu na sono.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 13:47

No a mě nic nebolelo, nic necítím a ani nenahmatám a přesto se mi před vánoci otočil život naruby.a to chodím na prevenci.
Takže klidně k dr. A aspoň sono.

mroe
Extra třída :D 14875 příspěvků 26.12.18 13:55

Je to typicky od zad, bezna vec, zacni rehabilitaci, ne UZ prsu. Jestli te to uklidni, tak rakovina prsu obvykle neboli, dokud neleze svrchnikem, bud se neprojevuje nijak, nebo si nahmatas bulku. Zkusenosti mam bohate.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 17:33

Holky, tak nevím jestli za to může psychika, záda, nebo ms, ale teď jsme přišli z procházky a bolest je téměř pryč.. dostala jsem ms, takže jestli to bylo tím, nebo nějaké blokle záda a procházkou se rozhybali, nevím. Ale jsem ráda, ještě to nechci zareknout, ale opravdu to bolí o hodně míň.. jenže je pravda, že jsem si ty prsa hodně prohmatavala a jestli už to nebylo bolavé i z toho :zed: moc vám děkuji za vaše názory, ještě se ozvu

SibyllaTrelawney
Kecalka 238 příspěvků 26.12.18 18:43

Mi to dělají záda a taky jedna podprsenka, která mi asi špatně sedí - na to jsem ale přišla po několikaměsíčním pozorování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 18:08

@LennyL1 jak to dopadlo?

Pokračování příběhu.
U mě tak,že prso nepřestávalo bolet, zašla jsem si tedy si mammarni ordinace, kde mě uklidnili, doktor prohmatal a nic necítil. Říkal že takto často bolí ,, prsní sval,, a bolest od zad. Zašla jsem si na masáž, kde mne opravdu popravila a prolupala a nahodila zpět obratel. Poté to přestalo bolet ale jen na pár dní. A od té doby mně zase lupe v lopatce a bolí to.
A5.2 jdu raději na utz, ale prý se nemám bát.

mroe
Extra třída :D 14875 příspěvků 15.01.19 18:24

Tak na zada budes muset cvicit, jinak budes mit problem porad, po jedne rehabilitaci to neprejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >