Bolest levého vaječníku 15. den po styku

27
30.5.21 08:24

Bolest levého vaječníku 15. den po styku

Ahoj ženy, včera mě doprovázela docela velká bolest levého vaječníku, od rána co jsem si dala hormonální jógu až do večera dokud jsem neusnula. Je to 21 den od konce menstruace 29 od začátku menstruace a 15 den od nechráněného styku. Může to znamenat buďto příprava na menstruaci (ale to mě nikdy nebolel jen jeden vaječník), nebo z té jógy? Nebo by se snad mohlo zadařit? Až mi tu někdo napíše klidně se mohlo zadařit tak si teprve udělám test :lol: nebo s tím testem mám ještě počkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8612
30.5.21 08:45

Už zase? :roll:

Víš kdy se dělá test? :zed: :zed: :zed:

Po vynechání menstruace! Tak až ti vynechá, potom testuj.
A jestli nejsi schopná najít ani tuto informaci, tak se prosím nemnož.
Jak se pak chceš starat o dítě? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
30.5.21 08:49

@Šmoulice Šlo by to víc v klidu? Pokud umíš číst, tak vynechání menstruace proběhlo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
30.5.21 08:53
@Miminko9 píše:
@Šmoulice Šlo by to víc v klidu? Pokud umíš číst, tak vynechání menstruace proběhlo. :roll:

A v čem je teda problém? To fakt jako potřebuješ aby ti cizí lidi na netu psali : ano, testuj? :roll:
Fakt nejsi schopná se rozhodnou sama za sebe? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
30.5.21 09:14

@Šmoulice Jsem 2× po potratu, dítě si přeji už když blbě řeknu víc let.. Dlouho se nám nedařilo když se konečně zadařilo tak to nedopadlo dobře a to už 2×. V rodině tohle řešit nemůžu se známými bych to řešila až po 3 měsíci. Tady nikdo neví kdo jsem takže to tu řešit můžu a na psychiku mi to docela taky pomáhá, dokud se tu neobjeví člověk jako vy a neřekne mi že bych se neměla množit. Takže ano, asi potřebuji aby mi cizí lidi psali testuj. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
30.5.21 09:19
@Miminko9 píše:
@Šmoulice Jsem 2× po potratu, dítě si přeji už když blbě řeknu víc let.. Dlouho se nám nedařilo když se konečně zadařilo tak to nedopadlo dobře a to už 2×. V rodině tohle řešit nemůžu se známými bych to řešila až po 3 měsíci. Tady nikdo neví kdo jsem takže to tu řešit můžu a na psychiku mi to docela taky pomáhá, dokud se tu neobjeví člověk jako vy a neřekne mi že bych se neměla množit. Takže ano, asi potřebuji aby mi cizí lidi psali testuj. :think:

A k čemu ti je falešná naděje, když ti někdo napíše, ano možná se zadařilo…? Tady nikdo nemá křišťálovou kouli, aby ti to vyvěštil.. :roll:
Chápu, že psychika pracuje, ale tohle už je prostě moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
30.5.21 09:25
@Miminko9 píše:
@Šmoulice Šlo by to víc v klidu? Pokud umíš číst, tak vynechání menstruace proběhlo. :roll:

Ja cist umim a nic o tom, ze ti vynechala MS tam neni :D… jinak uz testuj, jestli ses tehotna, tak test bude pozitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
30.5.21 09:28

@Šmoulice Tak jsem asi trochu divná, ale občas i trochu té falešné naděje mi udělá den hezčím. Za měsíc tu můžu řešit stejný problém a třeba to zrovna už nebude o falešné naději. Nikomu s tím neubližuji, lidi co mi na to nebudou chtít odpovědět neodpoví.. Tak mě v tom prosím nechejte a zkuste příště neurážet lidi, nevíte kdo za tou obrazovkou sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
30.5.21 09:37
@Miminko9
@Miminko9 píše:
@Šmoulice Tak jsem asi trochu divná, ale občas i trochu té falešné naděje mi udělá den hezčím. Za měsíc tu můžu řešit stejný problém a třeba to zrovna už nebude o falešné naději. Nikomu s tím neubližuji, lidi co mi na to nebudou chtít odpovědět neodpoví.. Tak mě v tom prosím nechejte a zkuste příště neurážet lidi, nevíte kdo za tou obrazovkou sedí.

A na tohle je jednoducha rada, vkladej sve dotazy na falesne nadeje do existujicich diskuzi, kde holky resej stejny problemy. Pak tam budes mit super prispevky jak ti drzej palce apod. Zakladat novou diskuzi na tema, ktery se tu opakuje 100× denne proste uz vetsinu stve a pak se tu objevuji prispevky, ktery nechces cist. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
30.5.21 09:39
@Miminko9 píše:
@Šmoulice Tak jsem asi trochu divná, ale občas i trochu té falešné naděje mi udělá den hezčím. Za měsíc tu můžu řešit stejný problém a třeba to zrovna už nebude o falešné naději. Nikomu s tím neubližuji, lidi co mi na to nebudou chtít odpovědět neodpoví.. Tak mě v tom prosím nechejte a zkuste příště neurážet lidi, nevíte kdo za tou obrazovkou sedí.

Zkus žít i něčím jiným, než jen touhle posedlostí… Budeš pak koukat, co všechno ti udělá hezčí den…

A přesně jak píše @DandátkoP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25199
30.5.21 10:06
@Miminko9 píše:

nikde jsem nenašla, kde ti vynechala. Cyklus máš pravidelný? Tedy 29 dní? Já několikrát do roka mám cyklus delší třeba o týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat