Bolest lýtka po porodu - trombóza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliy
Povídálka 43 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 15:53
Bolest lytka po porodu - tromboza?

Zdravim, zajima me, co byste delali na mem miste, pripadne zda mate nekdo zkusenost. Jsem 11 dni po cisari. Od vcera mam krecovitou bolest v noze pod kolenem. Otok neni, na pohled vypada vse ok, jen nejsem schopna chuze. Prvni jsem myslela, ze se jedna o krec, ale bolest trva nonstop a nic nepomaha. Mam podezreni na zilni problem. Jde mi o to, jak zavazne to muze byt. Zda jet na pohotovost nebo pockat do rana. Take nevim, jestli se vydat k prvni obvodnimu nebo zajet do porodnice, kde za me zodpovidaji v obdobi sestinedeli. Dekuju za odpovedi.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14583 příspěvků 14.03.19 15:59

šla bych asi do nemocnice na internu :think:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5878 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 15:59

@Liliy rozhodně k lékaři běž, závažné to může být, dnes ještě ordinuje tvůj obvodní lékař - pokud ano, asi bych jela nejdřív tam, pokud ne, tak do porodnice

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 14.03.19 16:00

Může být třeba i natažený sval, těžko říct. :nevim: Zkus si zavolat do porodnice, nebo k obvodnimu a zeptej se, kam s tím a jestli by ti doporučili přijít hned, nebo čekat. Já bych pro svůj klid jela asi hned. :nevim:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5878 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 16:00

@Liliy do rána určitě nečekej, fakt to může být trombóza

Barborika
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 16:10

@Liliy ano, mám zkušenost s trombosou i s posttrombotickým syndromem. Někdy se takto ohlásí trombosa, jindy to může být nenápadné - jako u mne. /otok/ Ihned k lékaři…

nettie
Kelišová 5509 příspěvků 14.03.19 16:36

Já mela taky trombózu po porodu. Ono se to málo ví, ale je to prý ještě rizikovější období než těhotenství. Lepší jet zbytečně než nejet vůbec.

Liliy
Povídálka 43 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 17:06

@nettie a muzu se zeptat, jak probiha lecba? Je nutna i hospitalizace? Vubec si to neumim predstavit s malym :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 17:26
@Liliy píše:
@nettie a muzu se zeptat, jak probiha lecba? Je nutna i hospitalizace? Vubec si to neumim predstavit s malym :,(

Tezko rict, jak je to v pripade prokazane trombozy, to vam reknou lekari, ja treba beru jen jako prevenci (jelikoz mam krecove zily na spodku, nejspis i vnitrni, ted v tehotenstvi) injekce clexane a budu je brat az do skonceni sestinedeli, ktere je samo o sobe jedna velka hormonalni boure a tudiz i vetsi riziko trombozy.

Váš příspěvek
Reklama