Bolest lýtka, otok, natažený sval

89
3.6.21 17:19

Bolest lýtka,otok, natažený sval

Ahoj Všem. Chtěla bych se optat, jestli to neměl někdo podobné jako já. Tři dny zpátky mě začalo bolet lýtko. Mazala jsem ibalginem, trochu to pomohlo. Dnes jsem si všimla že lýtko je i oteklé. Tak jsem mazala k dr. Na trombozu to prý nevypadá, dr. Mi dal pro jistotu injekci na ředění krve a zítra jdu na UZ žil. Když si tak vzpomínám, tak jsem se ráno předtim v posteli protahovala a asi jsem ty nohy víc protáhla a pak to začalo bolet. Může to být stoho, že je natažený sval a takto to oteče a bolí? Dr říkal, že možné to je. Ale já blázním a asi nebudu celou noc spát. Díky za odpověďi 8) 0

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1852
3.6.21 18:54
@Lump píše:
Ahoj Všem. Chtěla bych se optat, jestli to neměl někdo podobné jako já. Tři dny zpátky mě začalo bolet lýtko. Mazala jsem ibalginem, trochu to pomohlo. Dnes jsem si všimla že lýtko je i oteklé. Tak jsem mazala k dr. Na trombozu to prý nevypadá, dr. Mi dal pro jistotu injekci na ředění krve a zítra jdu na UZ žil. Když si tak vzpomínám, tak jsem se ráno předtim v posteli protahovala a asi jsem ty nohy víc protáhla a pak to začalo bolet. Může to být stoho, že je natažený sval a takto to oteče a bolí? Dr říkal, že možné to je. Ale já blázním a asi nebudu celou noc spát. Díky za odpověďi 8) 0

Chtěla jsem ti napsat, že bych se bála trombózy, která se takto projevuje, ale to máš (zítra po UZ) pořešené - což je fakt dobře. Natažený sval docela bolí, ale otok jsem nikdy nezažila, určitě néééé z protahování v posteli. Počkej do zítra a uvidíš, co ti řeknou na UZ. Tady ti asi nikdo moc neporadí. Takto extra natažený sval z protahování, to se mi nezdá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.6.21 08:43

Natažený sval jsem měla mockrát, ale natekly to nikdy nebylo :think:
Na trombózu pozor, kamarádka měla podobné potíže a na UTZ ji nic nenašli. Druhý den ráno měla lýtko o 2 cm větší, na nohu se nepostavila a v nemocnici na dalšim UTZ už byla obr ucpaná žíla. Po CT ji měla i na plících a dle lékařů to mohlo dopadnout zle. Tak držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
4.6.21 13:54

Díky, za info. Naštěstí v pořádku, žádné ucpané žíly nemám. Dnes už to i skoro nebolí a otok se zmenšil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat