Bolest mezi lopatkou a páteří při intenzivním nádechu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domina19
Povídálka 11 příspěvků 24.01.18 11:57
Bolest mezi lopatkou a páteří při intenzivním nádechu

Ahoj holky,
mám takový problem, je to skoro 5 měsíců co mě při intenzivním nádechu při nahrbení píchá mezi pravou lopatkou a páteří. Podotýkám, že se tomu děje pouze když jsem nahrbená a také když při kýchnutí, mám pocit, že se bolestí v tu chvíli zblázním, jinak mě to nebolí. Chodím kvůli tomu na rehabilitaci, ale nějaké výsledky zlepšení nepozoruji, myslíte, že by to mohlo být něco jiného třeba nějaký neurologický problém? Nechce se mi stále běhat k obvodní, aby to nevypadalo blbě, že po ní stále něco chci..
Díky za každou radu.. ;)

Reakce:
Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 20:22
@Domina19 píše:
Ahoj holky,
mám takový problem, je to skoro 5 měsíců co mě při intenzivním nádechu při nahrbení píchá mezi pravou lopatkou a páteří. Podotýkám, že se tomu děje pouze když jsem nahrbená a také když při kýchnutí, mám pocit, že se bolestí v tu chvíli zblázním, jinak mě to nebolí. Chodím kvůli tomu na rehabilitaci, ale nějaké výsledky zlepšení nepozoruji, myslíte, že by to mohlo být něco jiného třeba nějaký neurologický problém? Nechce se mi stále běhat k obvodní, aby to nevypadalo blbě, že po ní stále něco chci..
Díky za každou radu.. ;)

RHB je určitě dobrá, ale sama asi nepomůže a zlepšení se bez fyzické aktivity těžko dostaví. Je potřeba správně cvičit/plavat/hýbat se, sedět v ergonomické poloze nebo na gym ballu, mít správnou matraci/polštář. Pak je možnost zkusit fokusovanou rázovou vlnou (je to drahé) nebo různé masáže, tejpování. Ale tyhle problémy má většina lidí, nikoho to moc nedojme a věkem se to rozhodně nelepší. :roll: Člověk si musí pomoci především sám.

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 10:45

@Mmsg Moc díky za radu, už plánuji kdy a kam na různé sporty a zahajuji plavání. Polštář byl to první, co jsem vyměnila. Už objednávám i gym Hall. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >