Reklama

Bolest tam dole 12. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 15:21
Bolest mezi nohama 12tt

Ahoj mate to take nektera? Sem 11+4tt a obas me picha nebo tlaci primo mezi nohama. Je to dost neprijemny. Tak me jen zajima jestli to mate taky nektera a je to ok.

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 27.02.18 15:24

A bude to ještě horší :mrgreen:

Sarrule
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 15:28

Takze to je v pohode? Ja uz mam 3a pul letou dcerku vim ze se mi tohle obcas stalo ale co si pamatuju tak ke konci, tak me prave zajima jestli je to ok kdyz je to takhle na zacatku

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 27.02.18 15:51

Podle me je to normalni. Deloha se roztahuje a je to neprijemne. Me bolelo mezi nohama cely druhy tehotenstvi. Na konci jsem nemohla bolesti ani chodit.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 27.02.18 16:31

Zeptej se doktora, jestli můžeš baštit magnézium. To hodně pomáhá.

janablizkova
Kecalka 384 příspěvků 27.02.18 16:35

Myslím si že je to tím jak se roztahuje děloha asi to bude normální.

Neeky
Kecalka 412 příspěvků 27.02.18 16:41

Měla jsem to tak také do 10.týdne. Svěřila jsem se doktorovi, protože ty bolesti mi nepřišly v pořádku, byly dosti silné. Prohlédl mě, prohmatal a řekl, že za něj je vše OK, takže bolesti způsobuje zvětšující se děloha.

Petruna21
Echt Kelišová 9859 příspěvků 27.02.18 17:08

Je to normální :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama