Bolest mezi nohama před porodem?

19
22.11.20 12:34

Bolest mezi nohama před porodem?

Ahoj :) Ráda bych se zeptala… jsem ve 38tt a teď, asi 3 dny mě hrozně bolí mezi nohama ale jako kosti, nebo svaly. Prostě mám pocit jako bych měla namožené svaly mezi nohama nebo jako kdybych se tam hodně silně praštila a mám tam modřiny (což nemám samozřejmě). Trochu mě to omezuje při spaní, hodně při chůzi a při sezení/ zvedání se. Ale nejhorší to je když chci dat nohy úplně k sobě, to už prakticky nejde nebo jde ale po chvíli je musím dat od sebe protože to hrozně bolí. Máte s tím někdo zkušenost? Hlavu mimi mám sestoupenou ale to už mám 3 týdny… Ráda bych šla rodit, ty poslední týdny mi dávají zabrat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24525
22.11.20 12:37

Cochceš slyšet. Tělo se chystá na porod, ale nikdo ti neřekne, jestli porodíš dneska, zítra a nebo za 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.11.20 12:39

No spíš jsem si myslela že někdo poradi něco co by tomu mohlo ulevit nebo jestli to není třeba od zad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 12:40

Ahoj, ja ťa asi veľmi nepoteším, ja mám úplne rovnakú bolesť uz cca mesiac (cítim to hlavne po chôdzi a pri vstávaní z postele, presne ako opisuješ, proste modriny, prvýkrát sa mi to stalo asi v 33tt, keď som v jeden deň prehnala chôdzu a išla som naraz cca 8km, vtedy ma to bolelo týždeň a potom prestalo, avšak teraz, ten posledný mesiac je to naozaj každý deň). Som teraz 40+1, takže ja to ako symptóm počínajúceho pôrodu neberiem. Ale v 38tt to môže prísť každým dňom. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
22.11.20 12:41

Příprava na porod, který taky bolí, tak se připrav

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24525
22.11.20 12:42

@paja212 možná teplá vana a ta může pomoc vyvolat porod, ale v zásadě úleva není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7080
22.11.20 12:43

Rozestup panve no, to delaj hormony, jak povolujou vazy, boli to. Spi na boku, ja si davala mezi kolena kojici polstar, staci jakejkoliv polstar…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
22.11.20 12:44

Neboj je to normal, roztahuje se pánevní dno, svaly, šlachy. Proto to bolí. Pokud nebereš magnezium tak to pomůže. Zkus si to užívat, protože na konci tohoto všeho dostaneš best dárek ever :hug: Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
22.11.20 12:52

To je normální, pravděpodobně stydká spona, vazy se rozvolňují, tělo se chystá na porod. Umí to bolet fest, já jsem 40tt a už skoro nemůžu chodit, každý krok je utrpení. Na noc si dej mezi nohy naducaný polštář (nemusí nutně být kojicí) a vydrž, na věky tam to mimino nebude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5197
22.11.20 13:00

To už mám 14 dní, pomáhá trošku tepla vana, spaní na boku… Chce to vydržet. :) Poslední 2 dny sotva chodím, přidala se mi k tomu i bolest trisel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
22.11.20 13:02
@paja212 píše:
Ahoj :) Ráda bych se zeptala… jsem ve 38tt a teď, asi 3 dny mě hrozně bolí mezi nohama ale jako kosti, nebo svaly. Prostě mám pocit jako bych měla namožené svaly mezi nohama nebo jako kdybych se tam hodně silně praštila a mám tam modřiny (což nemám samozřejmě). Trochu mě to omezuje při spaní, hodně při chůzi a při sezení/ zvedání se. Ale nejhorší to je když chci dat nohy úplně k sobě, to už prakticky nejde nebo jde ale po chvíli je musím dat od sebe protože to hrozně bolí. Máte s tím někdo zkušenost? Hlavu mimi mám sestoupenou ale to už mám 3 týdny… Ráda bych šla rodit, ty poslední týdny mi dávají zabrat :mrgreen:

Mám to taky, dnes začínám 35.tt.
To k tomu prostě patří, spíš bych byla nervózní, kdyby se tělo na porod nepřipravovalo :mrgreen:
Tohle se prostě musí vydržet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
22.11.20 13:02

Ja jsem dnes 40+1 a rikam si, ze uz to takhle dlouho nemůže trvat. Nejhorší je se v noci prevalit z jednoho boku na druhy. To uplne citim, jak mi lupe v panvi a kyčle. Zkus teplou vanu kazdy večer, je to prijemný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.11.20 13:09

Tak to jsem moc ráda že to nemám sama. Už když někdy jdu tak se úplně valim, musí to být krásný pohled na mě :oops: :lol: Těhotenský polštář mám ale právě mi to moc úleva s ním nepřijde. Ono já byla i dost sportovně založená a v těhotenství mi byl veškerý sport zakázán tak prostě za tu dobu cítím jak jsem ztuhlá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
22.11.20 14:16

Je to normální. Teď při 4. těhotenství to bolelo asi nejvíc. Jako kdybych s manželem měla za sebou několik hodně divokých nocí :oops: Nemůžeš si pořádně sednout, chodit, nic. Po porodu to naštěstí zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 18:50

Jak už psaly holky přede mnou… Rozestup stydké spony, uvolňování vazů… U mně se to dostalo tak daleko, že jdu tento týden na plánovanou sekci, jelikož už od 36tt téměř nemůžu chodit… Chodím jen o berlich, veškeré činnosti s pomocí. Nevlezu do vany, nezvednu se z postele, neobleknu se… Moje doporučení, rozhodně říct svému lékaři, ať případně sponu vyšetří, já měla vyšetření i od ortopeda a oba se shodli na tom, že normální porod vyloučený, že tam jsou větší rizika než při sekci. Nic nepodceňovat, hodně odpočívat a horká vana… Ta zabírá asi nejvíc 😊 Přeji Vám všem hodně sil a štěstí k porodu a ať Vas to brzy přejde :srdce: :kytka: Já se nemůžu dočkat, až už mi to trápení ukončí a snad se dám po porodu co nejdřív dohromady :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama