Bolest mezižeberních svalu ve 3. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.11.21 14:52

Bolest mezizebernich svalu ve 3 trimestru

Holky prosim prosim o radu, po bronchitide stale kaslu, nejdrive me z toho bolely mezizeberni svaly dr. Rikala, ze je to z kasle namozene..jsem 35tt dnes jsem luxovala a pri tom jsem si zakaslala a uplne mi v tech zebrech ruplo a od tej doby je ta bolest fakt urputna, o zakaslani ani nemluvim…musim k dr.? Jsem tam uz vic jak doma a uz si pripadam jak hypochondr..diky za kazdou radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4736
7.11.21 14:55

Pokud ti nějaká bolest znemožňuje pohyb nebo realizaci běžných činností, tak je vždy relevantní dostavit se na vyšetření, bezohledu na to, kolikrát jsi tam už byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
7.11.21 15:09

Ahoj, já měla to samé. Jela jsem v noci na pohotovost, nemohla jsem se ani nadechnout jak mi tam přeluplo (po kašli). Tam mi řekli, že mi toho moc od bolesti nemůžou dát ale jelikož jsem byla na konci 2 trimestru tak mi cosi píchnout mohla. Že prý ve třetím už se to nesmí. I mezi zebrama mi to něčím opichala. TROŠKU to pomohlo. Jinak říkala že paralen :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 15:12

@Krista 1 díky, mě právě už předtím dr. Říkala, že mi nic píchnout nemůže, že musím vydržet, je to peklo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
7.11.21 15:20

@Miskamisa123 jo a ještě mi doporučovala teplou koupel a rozmasirovat to. Od páteře, mezi žebry, směrem ven ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 15:40

@Krista 1 tepla koup pomaha na chvilicku, zkousela jsem..diky moc jste zlata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie