Bolest močové trubice po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
129
1.7.22 13:05

Bolest močové trubice po porodu

Ahoj holky :oops: chci se zeptat jestli jste někdo mel po porodu podobnou zkušenost. Jsem 4 týdny po porodu a před týdnem mě jakoby tlačila močová trubice a momentálně když jdu čůrat tak na konci čůrání mě to začne bolet a mám pocit že se mi stále chce. Takhle jdu třeba i 4× po sobě a vyčůrám jen kapku myslíte že to může byt hojenim? Jen dodám že sem měla zašitou i močovou trubici a stehy stále mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10564
1.7.22 13:20

Řekla bych spíš zánět…určitě se poraď s doktorem, já bych to řešila rovnou na urologii, asi máš ještě očistky, ale to na urologii nevadí, vezmou si sterilní moč cévkou, rovnou tam i zkontrolují to šití a jestli je to vše v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4011
1.7.22 13:28

Nevim, jestli to muze byt hojenim…kazdopadne presne tyto pocity mam pri zanetu, urcite by te mel videt lekar…jako prvni pomoc mi pomuze normalnenpetka s hodne teplou vodou a mezi nohy..to mi ulovi od toho pocitu na curani a takoveho toho neprijemneho pocitu po vymoceni a fakt hodne hodne pit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
1.7.22 13:45

Spíš to bude zánět močového měchýře. Zajdi si k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7533
1.7.22 14:22

@D284 měla jsem kdysi při zánětu. Nasadí atb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
1.7.22 20:49

To se z toho holky zblázním furt něco v tom sestinedeli :D díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.7.22 22:56

Taky to tipuji na zánět. Hodně pijte, někdy se podaří ten zánět propít. Ale urcite bych valila k Dr. Ještě se zeptám, to Vám jako preřízli močovou trubici při císaři, že jibmáte sešitu? Močová trubice je moje hobby, páč já po obou vaginalnich porodech měsíc nečůrala a byla zacévkovaná…záněty jsem mela z cevky, o atb raději ani nepíšu. Rozčůrali mne až léky na prostatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
2.7.22 00:15

@Petra.Zab bohužel močova trubice se mi natrhla pri spontánním porodu. Dlouhý porod nakonec na sále dovyvolaný kdy sem na koze strávila 🤦🏽‍♀️ 30min… takže velice rychlí konec i když dlouhy začátek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat