Bolest močového měchýře v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:06
Bolest močového měchýře v těhotenství

Ahoj, potřebovala bych poradit.Jsem na začátku 22tt a od včerejška mě bolí močový měchýř. V noci jsem se několikrát budila, abych se vyčůrala, ale moc to nešlo. Vždy jen po troškách. Zánět už jsem několikrát měla a nezdá se mi, že by to bylo tím. Když jsem měla zánět, tak to bylo doprovázeno pálením a celkově straně nepříjemné. Ted mě to jen tlačí trochu i pobolívá. Je možné, že je to tím těhotenstvím, jak se tlačí všechny orgány nebo raději zajít k doktorce,

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 13:08

Dojdi si k doktorce měla jsem zánět močáku a taky to nebolelo, nepálilo, jen tlačilo

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:12
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.Jsem na začátku 22tt a od včerejška mě bolí močový měchýř. V noci jsem se několikrát budila, abych se vyčůrala, ale moc to nešlo. Vždy jen po troškách. Zánět už jsem několikrát měla a nezdá se mi, že by to bylo tím. Když jsem měla zánět, tak to bylo doprovázeno pálením a celkově straně nepříjemné. Ted mě to jen tlačí trochu i pobolívá. Je možné, že je to tím těhotenstvím, jak se tlačí všechny orgány nebo raději zajít k doktorce,

dojdi k dr, rozhodně - může být počátek zánětu - třeba si uvědomit, že máš teĎ jinak orgány.. a neléčený zánět může být velký problém.

Lekninka91
Extra třída :D 10356 příspěvků 22.02.17 13:29

Radši si dojdi.. Já jsem to teď taky řešila a doktor mě upozorňoval na infekci a posílal moč na rozbor.. Akorát mi nic nenašli, tak trpím dál :-D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 13:35
@ka2ka píše:
Dojdi si k doktorce měla jsem zánět močáku a taky to nebolelo, nepálilo, jen tlačilo

Jojo, měla jsem to samé, dokonce mě ani netlačil močák, ale projevovalo se to spíše tvrdnutím břicha… ATB pomohly.

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 15:12

Řeším teď to samé.. chodím často, hned se mi chce zase a pořád mě tam tak pálí, lechtá.. v moči ale nic nemám :nevim: napadl mě ještě nějaký gynekologický problém? Nerada bych něco podcenila, já na ten spodek trpím :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >