Bolest moudráku a Algefin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaKocova
Povídálka 29 příspěvků 11.08.19 19:08
Bolest moudráku a Algefin

Ahojky, nejsem si úplně jistá, jestli jsem ty léky napsala správně, podle mě to je Algefin Neo, mám ale takové bolesti, že nebudu ani vstávat. Včera v noci mě chytil moudrák, na kterým se mi udělal kaz!!! Bolí mě z toho celá půlka spodní čelisti až do pantu. Chci počkat na zítřek a nejezdit na pohotovost, ale myslím, že každou chvíli umřu. Ráno jsem měla jeden ibalgin, za 4 hodiny další 2, a teď mě ta bolest chytla znovu, příšerná. Našla jsem ještě algefin, který jsem dostala na bolest s ledvinami, a přečetla jsem si, že ty kapky pomáhají i na zuby. Už jsem měla 20 kapek, a po necelé hodině jsem si jich vzala dalších 25. Bolest pořád neustává, jenom to bolí téměř nepoznatelně méně. Opravdu se mi na pohotovost nechce.. Nevíte, co by ještě mohlo pomoct? Jen do zítřka… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15887 příspěvků 11.08.19 19:10

Ty jsi ta co neví jestli do Pardubic? na bolest ti už asi nic jiného nepomůže :think:

LenkaKocova
Povídálka 29 příspěvků 11.08.19 19:13

@ka2ka do Pardubic???
A nejsou nějaké bylinky? Cokoli?

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 11.08.19 19:20

Slivovice s hrebickem :mrgreen: :mrgreen: ted me chytl moudrak ns dovolene a je to jedina vec co pomohla :mrgreen: ze zacatku strastne stipe v puse ale pomaha temer okamzite. Pokud nemas slivovici, postaci Alpa :palec: samozdrejme vyplachnout pusu, nepit!!

Příspěvek upraven 11.08.19 v 19:30

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 19:25

Zlatoooooooo!!!Vidim samu sebe.NE!Seber se, prekonej strach a at uz ses v cekarne na pohotovosti!!!

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 11.08.19 19:28

Algifen mi na zuby nikdy nezabral, je vhodný spíš při křečovitých bolestech. Nejlíp mi na zuby zabírá Aulin, ale je na předpis. Zkus oslovit známé, jestli někdo nemá. Do rána by ti pomohl přežít.
Algifen se užívá jen na doporučení lékaře při kolikovité bolesti v břišní krajině – žaludku, střev, žlučových a močových cest, při bolestivé menstruaci, při bolestech hlavy.

Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 19:31

Od toho tam jsou, ja mam jen ty nej zkusenosti, nikdo nebyl zlej, nic takoveho, naopak. Lituju jen toho, ze jsem to pokazde odkladala ze strachu o nekolik hodin a jela az jsem fakt mlatila hlavou do zdi. Plakala, ne…radeji bych rodila.Vem si kapesnik, oblec se, karticku pojistence, penize, to zvladnes :pankac: :palec:

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 11.08.19 19:35

@wildcherry takovou podporu bych take obcas potrebovala :srdce:

Ivana 85
Závislačka 3530 příspěvků 11.08.19 19:37

@LenkaKocova je uplne vidim sebe kdyz jsem trpela s moudrakem, sypala jsem do sebe jedno za druhym.Vim ze se na me tady ted vetsina sesype, ale kdyz uz fakt nevis ci by tak me dost pomahalo vzit si brufen a paralen najednou. Jeste je dobrej nimesil, ale ten je jen na recept.

Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 19:37

Na trojklanny nerv ti doma stejne zadny lek nepomuze, od slivovice az po ibalgin.

Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 19:39
@Lentilka93 píše:
@wildcherry takovou podporu bych take obcas potrebovala :srdce:

Jak to myslis?

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 11.08.19 19:43

@wildcherry aby me nekdo takto taky donutil jit k zubari. Jsem srab.. Ale tvoje slova jsou uklidnujici a podporujici..

Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 19:52
@Lentilka93 píše:
@wildcherry aby me nekdo takto taky donutil jit k zubari. Jsem srab.. Ale tvoje slova jsou uklidnujici a podporujici..

Jestli se i tobe ten moudrak rozjede, a ze urcite ano, tak kdidne pojd fnukat ke mne, ale stejne pojedes a ta uleva bude stat za to :*

Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 11.08.19 20:00

@wildcherry no me ted trosku preslo. Jenze ja mam zubare 80km daleko. Hledam tu pobliz u nas, byla jsem v patek na VZP nechat si vytisknout papir kde nabiraji. Dali mi 5× A4 a s toho pribiraji 3 zubari :zed: zitra obvolavam. Nevim ksm bych po pohotovosti sla na doleceni.. Hruza v teto dobe :roll:

Neúnavná pisatelka 18212 příspěvků 11.08.19 20:14
@Lentilka93 píše:
@wildcherry no me ted trosku preslo. Jenze ja mam zubare 80km daleko. Hledam tu pobliz u nas, byla jsem v patek na VZP nechat si vytisknout papir kde nabiraji. Dali mi 5× A4 a s toho pribiraji 3 zubari :zed: zitra obvolavam. Nevim ksm bych po pohotovosti sla na doleceni.. Hruza v teto dobe :roll:
.Pohotovost je spadova pro mesta, pomuze hned. Zubar si te s peci prevezme.No jasne, vim jak to myslis:see_no_evil:.U nas to funguje trochu jinak.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama