Bolest na hrudi a prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 02.07.14 10:02
Bolest na hrudi a prsou

Ahoj maminky, od včerejška mám takový divný tlak na hrudi a špatně se mi dýchá, k tomu mě už pátý den bolí pravé prso úplně na pravo mám to jakoby oteklé na pravé straně prsu a o bolesti v kříži ani nemluvím v poslední době se nevyspím. Dnes mi mají přijít měsíčky. Myslíte, že by to s tím mohlo nějak souviset nikdy jsem takové problémy před menstruací neměla. Mám doma ročního syna ještě nechodí, tak jsem si myslela, že by to mohlo souviset s tím jak ho pořád tahám, tak bych mohla mít natáhlí nějaký sval? :think: K dr. jít nemůžu nemá mi kdo pohlídat nejdřív se dostanu k dr. tak za týden, tak mě to dost znepokojuje… :,( Máte s tím někdo zkušenosti??? :(

Reakce:
jedna85
Stálice 83 příspěvků 02.07.14 10:20

Ahojky, já měla před půl rokem také bolest na hrudi (také i při nádechu) a bylo to od zad, od páteře. Potvrdil mi to fyzioterapeut i lékař. V té době jsem trpěla na bolesti zad, měla jsem párkrát i nějaké bloky. Takže to můžeš mít spojené také s tímto. Příčinou může být např. ofouknutí, namožení, špatná matrace, neprotažení po sportu, cokoliv. Ale oteklého jsem neměla nic :,(
Zkus pár cviků, jóga nebo klasický strečink. :)

Reaskiller
Kelišová 6014 příspěvků 02.07.14 10:22

Bolesti mozu byt spojene aj s chrbticou..je to normalne..tlaky na hrudi, pichanie pri srdiecku a podobne.. ja mavam PMS ale toto sa mi este nestalo takze osobne by som to pripisovala k chrbtici..

Gabcca
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.07.14 10:48

Příčin může být mnoho, k doktorovi bych zašla co nejdříve. já měla bolesti na hrudníku, pálilo mě u srdíčka, píchalo a byl to zápal plic jak vyšitej… :!

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 02.07.14 10:59

A co zajít k Dr. i s dítětem? Já to tak dělám, když není zbytí. Prckovi vezmeš pár hraček a tu chvilku to vydrží, třeba i u sestry.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 02.07.14 11:06

@poplach No taky jsem si říkala jen jsem měla strach jestli by to nebylo hloupé… :think: Asi tam zajdu, je mi v poslední době opravdu nějak hůř, tak mi nic jiného nezbyde. :(

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 02.07.14 12:45

Připojuji se, záda, krční páteř. A doufám, že máš schopného obvóďáka, který tě pošle někam, kde ti můžou opravdu pomoci - ideálně nějaký fyzioterapeut nebo přímo… doktor přes rehabilitace? takový oddělení je tady u nás ve špitále… jinak osobně taky doporučuju jakmile z toho budeš venku, přiměřenou fyzickou aktivitu coby doplnění k jednotvárnému ohýbání se a poponášení malých dětí (což může být právě ta příčina potíží). Ideálně posílení svalového korzetu zad - mě to pomohlo hodně.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 03.07.14 06:49

Přeně tak, záda. Zakry si oči dlaněmi, lokty k sobě, manžel tě veme dlaněmi za lokty, pažemi tě mirně stiskne pod rameny a při tvém výdechu tě zvedne a na svou hruť. Jde o známí cvik, kterým se prokřupe páteř a většinou se problém za pár vteřin vyřeší.

jedna85
Stálice 83 příspěvků 03.07.14 08:09

@Dalibor7 To křupání bych nechala na doktorovi nebo fyzioterapeutovi :-D Manžel může nadělat ještě více škody ;)

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 03.07.14 09:34

To ať si rozhodné každý dle své úvahy, ale jde o zcela bezpečnou praktiku, která se mezi lidmi běžně využívá, tedy pokud člověk nemá nemoc řídnutí kostí a zlomí si ruku i při jídle.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 03.07.14 10:34

Děkuji za rady dnes navštívím dr. i se synem snad mě sestřička nevyhodí, :roll: protože už se bolestí nemůžu ani ohnout.. :,(

Moise
Hvězda diskuse 40869 příspěvků 11 inzerátů 22.03.15 21:32

@Ivulka88 mohu být zvědavá, jak to nakonec dopadlo?

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 23.03.15 08:54

@Moise Nakonec mé problémy opravdu souvisely se zády. Od doby co se syn naučil chodit a tak moc ho nenosím, mé problémy ustaly. :mavam:

Moise
Hvězda diskuse 40869 příspěvků 11 inzerátů 23.03.15 09:52

@Ivulka88 dekuji :kytka: Mam podobne problemy, tak jsem narazila na tvoji diskusi :)

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 23.03.15 12:28

@Moise Není zač, ono to asi chvíli bude trvat než se dáme dohromady a ti naši miláčkové se trošku osamostatní. :palec: Mě čeká ještě jedno těhotenství, tak aspoň vím na co si dát případně pozor. :andel: Syn je naše první, takže jsem ho pořád poponášela a byla jsem ráda za jakýkoli kontakt s ním. :hug: A asi jsem to mnohdy přeháněla. :oops: Proto mi vznikly ty problémy. :,( U druhého už to asi tak jednoduché nebude, ale ono se tomu stejně nevyhnu tahat se s těžkým kočárem a dvěma dětma budu muset stejně. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama