Bolest na hrudi a zad, poraďte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 15:31

Bolest na hrudi a zad, poraďte

Prosím máte někdo podobné zkušenosti, už jsem zoufalá :(
Před 14 dny mě začaly bolet záda pod lopatkami, šílené bolesti hlavně v noci. Bolest střílí pod levé prso. Dr mi řekl že mám asi blokadu, dal mi Dolminu injekci, prášky Diclofenac. Zlepšení žádné. V pátek mě poslal na ekg, to bylo v pořádku. Udělal rtg páteře, skolioza, žádný velký nález. Teď mě opravdu příšerně pálí na hrudi, vůbec to nechce polevit. Bolí to jako kdybych měla zánět průdušek, ale kašel nemám. Bohužel všude mě vyprovodi že jr to od páteře… Fyzio cvičení zatím nepomohlo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
188
3.10.21 16:00

Pálení na hrudi by mohl být reflux někdy mi to dělá a je to dost nepříjemné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
3.10.21 16:01

Doporučuji rehabilitačního doktora. Měla jsem vyskocene žebro, hezky mně narovnal. Zalupalo to u hrudni kosti a byl ze mně jiný člověk! :mrgreen: Máš nějakou ulevovou polohu? Třeba když si lehnes na břicho? Pokud je to lepší v lehu na břiše, dej si obě dlaně pod ramena a zkus se odtlačit do záklonu a zas zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 16:06
@Hrnekmleka píše:
Doporučuji rehabilitačního doktora. Měla jsem vyskocene žebro, hezky mně narovnal. Zalupalo to u hrudni kosti a byl ze mně jiný člověk! :mrgreen: Máš nějakou ulevovou polohu? Třeba když si lehnes na břicho? Pokud je to lepší v lehu na břiše, dej si obě dlaně pod ramena a zkus se odtlačit do záklonu a zas zpátky.

Chodím pravidelně cvičit k fyzioterapeutce, říkala že s žebry nic není. Na gastru jsem byla v prosinci loni, tam mi zjistili duogenogastricky reflux sle léky mi nedali. Od čtvrtka mě teda hrozně pálila žáha, myslíte že by od toho byly i ty bolesti zad?

• Citovat
  • Nahlásit
334
3.10.21 16:12
@Anonymní píše:
Chodím pravidelně cvičit k fyzioterapeutce, říkala že s žebry nic není. Na gastru jsem byla v prosinci loni, tam mi zjistili duogenogastricky reflux sle léky mi nedali. Od čtvrtka mě teda hrozně pálila žáha, myslíte že by od toho byly i ty bolesti zad?

Může to být páteř i GDreflux. Zkus zase PL. Je to tedy horší v leže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 16:15
@Hrnekmleka píše:
Může to být páteř i GDreflux. Zkus zase PL. Je to tedy horší v leže?

V leže mám hlavně hrozný bolesti pod lopatkami, přes den to pálení na hrudi, ale to je děs :(

• Citovat
  • Nahlásit
2442
3.10.21 16:17

Já můžu doporučit na youtube cvičení pan Vocásek, mně to moc pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
3.10.21 17:05
@Anonymní píše:
Chodím pravidelně cvičit k fyzioterapeutce, říkala že s žebry nic není. Na gastru jsem byla v prosinci loni, tam mi zjistili duogenogastricky reflux sle léky mi nedali. Od čtvrtka mě teda hrozně pálila žáha, myslíte že by od toho byly i ty bolesti zad?

jo - to zní jako rozjetý reflux, umí se mrcha takhle maskovat.

Ty nebereš helicid, nebo podobné léky?

Jinak teda v pondělí holt zamiř na gastro a doufej, že to nejsou nějaké závažné změny třeba na jícnu.

tvůj praktik to o tom refluxu nezmiňoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
3.10.21 17:08

Já zas SM systém - cvičení s gumou od dr. Smíška. Ale skupinový lekce jsou naprd, nejlepší je najít si lektora, co tě to naučí pořádně, záleží tam na detailech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 17:33
@Ou píše:
jo - to zní jako rozjetý reflux, umí se mrcha takhle maskovat.

Ty nebereš helicid, nebo podobné léky?

Jinak teda v pondělí holt zamiř na gastro a doufej, že to nejsou nějaké závažné změny třeba na jícnu.

tvůj praktik to o tom refluxu nezmiňoval?

Tam mi řekli že léky nejsou potřeba, že se to stravou pravidelnou srovná… To dodržuji. Musím k obchodnímu zítra u nás na gastro nevezmou nikoho bez objednání…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat