Bolest na hrudi a zadýchání

Anonymní
21.2.21 19:33

Bolest na hrudi a zadýchání

Dobrý den, prosím o radu či zkušenosti. Ze začátku bych chtěla napsat, že zítra jsem se konečně dokopala k tomu abych si s tím zašla k lékaři. Moje problémy začali tak necelý měsíc zpátky, z ničeho nic jsem začala být zvláštně zadýchává a fyzicky úplně vyčerpaná. Vyjít kopec byl pro mě najednou výkon jak kdybyxh zdolávala Mont Everest, zadýchaná, plíce dva metry za sebou. Teď poslední dva týdny se přidala bolet na levé straně hrudi, nebo spíš tlak a jakoby pálení, nejvíc pod levým prsem a uprostřed mezi prsy občas se mi stává, že bolest jde i do levé paže a tak „těžce“ se mi dýchá. Máte prosím někdo zkušenosti. Pořád jsem odkládala návštěvu lékaře, můj praktik je prostě zvláštní, léčí od stolu a se vším je hned hotový. Ale pro klid duše si raději chci zajít. Od října beru antidepresiva, myslíte že to třeba můžou způsobovat? Moc všem děkuji. :kytka: Prosím zachovat anonym.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3825
21.2.21 19:43

Tak AD to klidně způsobovat můžou, přečti si vedlejší - nežádoucí účinky svých léků. Ale taky to může být úplně klidně něco jiného, myslím, že by to chtělo od praktika vyšetřit, případně poslat na kardio.
Jestli je tvůj praktik zvláštní a léčí od stolu, tak ho změň, je to tvůj život, tvoje volba. Tvoje zdraví teda hlavně..

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21663
21.2.21 19:57

Já bych chtěla rentgen plic a ještě lépe CT. Můžeš mít plicní embolii, astma nebo já nevím co ještě. Covid jsi měla?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:00
@divine woman píše:
Já bych chtěla rentgen plic a ještě lépe CT. Můžeš mít plicní embolii, astma nebo já nevím co ještě. Covid jsi měla?

Covid jsme celá rodina prodělali na začátku prosince. Začátkem ledna jsem byla s kamarádkou na horské túře a všechno v pohodě. A najednou takový propad. :nevim:

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:07

Tak může to být i nějaký pozůstatek Covidu, ale také to, kvůli čemu bereš AD. Já trpím na panickou poruchu a potíže s dýcháním k tomu patří.

  • Citovat
  • Nahlásit
646
21.2.21 20:09

Nemyslím si, že je to od antidepresiv. nicméně tohle chce opravdu vyšetření: rtg plic, ekg a krev. Dle výsledku toho dále. Může to být cokoliv…psychika, od páteře, následek covidu, infarkt, embolie, pneumotorax, zánět pohrudníce, reflux,…kolik ti je?…

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21663
21.2.21 20:12
@Anonymní píše:
Covid jsme celá rodina prodělali na začátku prosince. Začátkem ledna jsem byla s kamarádkou na horské túře a všechno v pohodě. A najednou takový propad. :nevim:

Tak to maž k doktoru a požaduj ten rentgen a CT plic. Nás to sejmulo taky a máme všichni následky. Nenech to být, je to třeba léčit. To není z žádných AD. Po Covidu se potíže prostě vrací.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:15
@Anonymní píše:
Tak může to být i nějaký pozůstatek Covidu, ale také to, kvůli čemu bereš AD. Já trpím na panickou poruchu a potíže s dýcháním k tomu patří.

Taky jsem si nejdříve myslela, že to může být třeba po tom Covidu,,ale zase že by to přišlo až takhle po něm, jak jsem psala, na začátku ledna jsme byli na horské túře a úplně v pořádku. Beru je na úzkosti, mám je od řijna je teda pravda, že jsem je na začátku ledna měnila. Už mě napadlo, že by s tím mohli souviset moje úzkosti, ale zase že by to trvalo až takhle dlouho :nevim:

  • Citovat
  • Nahlásit
21663
21.2.21 20:18

Kočko, nám se udělalo špatně 2 měsíce po Covidu. A může se ti udělat špatně i za delší dobu. Věř mi, mám kamarádku v nemocnici, ta by mohla vyprávět. Takže Ad by to mahla být, ale já sázím na následky Covidu.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:18
@divine woman píše:
Tak to maž k doktoru a požaduj ten rentgen a CT plic. Nás to sejmulo taky a máme všichni následky. Nenech to být, je to třeba léčit. To není z žádných AD. Po Covidu se potíže prostě vrací.

Moc děkuji, zítra odpoledne si určitě dojdu.

  • Citovat
  • Nahlásit
32
21.2.21 20:22

Jestli úplně svému praktikovi nevěřiš zašla bych si spíše k plicnímu. Pokud bych to co popisujes vzala ze své zkušenosti tak mě se takto začalo projevovat astma, ale tím tě nechci hned strašit, protože ono to může mít sto dalších příčin.. může to být i od těch AD, nebo mě napadá zda jsi neměla v nedávné době nějaké nachlazení, případně covid? Přeji ať ti dobře dopadne, držím palce.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:53
@maja45 píše:
Nemyslím si, že je to od antidepresiv. nicméně tohle chce opravdu vyšetření: rtg plic, ekg a krev. Dle výsledku toho dále. Může to být cokoliv…psychika, od páteře, následek covidu, infarkt, embolie, pneumotorax, zánět pohrudníce, reflux,…kolik ti je?…

33.

  • Citovat
  • Nahlásit
5709
21.2.21 20:56

Zakladatelko, neberete HAK??

může to bejt kde co, ale od užívání AD to fakt nevypadá

namátkou sukc. embolisace / po covidu nebo po HAK/

jiná dušnost jako následek covidu

chudokrevnost / i jako následek covid, už pozorováno u lidí /

jiná příčina, nebo „jen“ následek covidu, není to bohužel vzácné

je třeba vyšetření u lékaře, včetně ekg a dalších vyšetření, měla byste zajít co nejdříve, toto nebude po AD
:think:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5709
21.2.21 20:57
@Anonymní píše:
Moc děkuji, zítra odpoledne si určitě dojdu.

aha, už to tady čtu, tak to ano, určitě zajděte

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:59
@Borrealis píše:
Zakladatelko, neberete HAK??

může to bejt kde co, ale od užívání AD to fakt nevypadá

namátkou sukc. embolisace / po covidu nebo po HAK/

jiná dušnost jako následek covidu

chudokrevnost / i jako následek covid, už pozorováno u lidí /

jiná příčina, nebo „jen“ následek covidu, není to bohužel vzácné

je třeba vyšetření u lékaře, včetně ekg a dalších vyšetření, měla byste zajít co nejdříve, toto nebude po AD :think:

Neberu.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat