Bolest na hrudi a zrychlený tlukot srdce

26.3.20 21:36

Bolest na hrudi a zrychlený tlukot srdce

Dobrý den ráda bych uvítala vaše rady předem děkuji… čím začít no dnes mě ráno asi kolem šesté probudila bolest na hrudi je to spíš taková tupá bolest ale dost nepříjemná a provázena urychleným tlukotem srdce je mi 20 let. A nevím čím by to mohlo byt od rána to trvá nachvili přestane a pak znova. Je možné že by to mohlo byt alkoholem? Včera jsem vypila flašku vína no ale nevím jestli to s tím může souviset… děkuji předem za rady
:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7159
26.3.20 21:46

Mas kam jít k doktorovi, myslím obvodní jestli u vás ordinuje? Může to být arytmie, ale kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost. Můžeš mít taky vyšší tlak, máš možnost se měřit doma třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 21:48

@Madarka123 toto se mi rozjelo, když jsem měla jiné zdavotních problémy a vyklubala se z toho asi úzkost a panické ataky. Nemohla jsem se ani nadechnout, celá jsem se třásla a bála se že umřu, bylo mi na omdlení a slabo.. Nezažila jsi v poslední době nějakou stresovou situaci co by tě „vykolejila“ z normálu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 00:38

Uzkostna ataka :kytka:, resim to stejne uz dlouho. Muze se projevit i nekolik mesicu od stresove udalosti. Rada prichazi, kdyz je telo v klidu, uvolnene, odpociva (srdecni tep taky) a mozek ma bohuzel prostor vymyslet kraviny. :roll: radim trapne klise, a to navstiv odbornika. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
35643
27.3.20 10:44

Je sice velmi malo pravdepodobne, ze by to bylo neco jineho, nez uzkost, ale kdyz to je poprve, tak by te nekdo mel vysetrit dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 15:51

Můžu se taky zeptat. Paleni na hrudi? Boli me jako by klíční kost. prostě hrudni kos mezi prsy Ja nemam strach ze slinivky ale tri dny me uz pali fakt fest na hrudníku a na prsou. Bolí me i ramena. Ale jinak žádný jiný přiznak nevíte co by to mohlo bejt?

• Nahlásit
  • Citovat
35643
29.3.20 15:07
@Anonymní píše:
Můžu se taky zeptat. Paleni na hrudi? Boli me jako by klíční kost. prostě hrudni kos mezi prsy Ja nemam strach ze slinivky ale tri dny me uz pali fakt fest na hrudníku a na prsou. Bolí me i ramena. Ale jinak žádný jiný přiznak nevíte co by to mohlo bejt?

taky tak, jestli jsi to nikdy neměla, máš se nechat vyšetřit, ale asi to bude skelet nebo žáha. POkud o sobě víš, že na psychogenní potíže trpíš, nespěchej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 15:42

@Pudloslava o vyšetření se snažím ale tim ze je všude omezený provoz kvůli koronavirus tak je to těžké. Po týdnu sem se dostala aspoň na krev. Min. Sobotu mi dělali ekg a poslechli me. Obojí ok. V pátek krev cekam na výsledky ty budou zítra. Pali to uz tyden mezi prsy. Na hrudi. Cítím i tlak. A bolest ramen a mezi lopatky. Pořád to pali v kuse. Nepřestává to. Cvičím atd ale nic. Poradíš mi prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
327
29.3.20 15:58

Zkus si vzít lžičku jedlé sody a pořádně zapít. Jestli to pomůže, tak to bylo pálení žáhy.
Nemáte doma nějaký lehčí uklidňovák? Neurol, Lexaurin, nebo tak něco? Pokud by tě ty příznaky po něm přešly, je to stresové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 16:01

@Mosie nemam doma sodu nejde něco jiného? Tet sem vzala neurol. Pred hodinou i omeprazol.

• Nahlásit
  • Citovat
327
29.3.20 16:04

Tak zkus něco na pálení žáhy - např. Rennie, další zpaměti neznám. Jsou otevřené lékárny, oni ti už něco poradí… To bude dobrý, uvidíš :kytka:

Omeprazol je proti překyselení žaludku, ale na jícen to asi fungovat nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35643
29.3.20 16:14
@Mosie píše:
Tak zkus něco na pálení žáhy - např. Rennie, další zpaměti neznám. Jsou otevřené lékárny, oni ti už něco poradí… To bude dobrý, uvidíš :kytka:Omeprazol je proti překyselení žaludku, ale na jícen to asi fungovat nebude…

ale jo, je to dlouhodobá léčba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35643
29.3.20 16:15
@Anonymní píše:
@Pudloslava o vyšetření se snažím ale tim ze je všude omezený provoz kvůli koronavirus tak je to těžké. Po týdnu sem se dostala aspoň na krev. Min. Sobotu mi dělali ekg a poslechli me. Obojí ok. V pátek krev cekam na výsledky ty budou zítra. Pali to uz tyden mezi prsy. Na hrudi. Cítím i tlak. A bolest ramen a mezi lopatky. Pořád to pali v kuse. Nepřestává to. Cvičím atd ale nic. Poradíš mi prosím?

tak to bude OK, srd ce je cajk a na páteř neumřeš. Zklidni se hlavně. Vem si paralen na tu bolest, ibuprofen raději ne, vzhledem k tomu podezření na žaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 16:22

@Pudloslava mam strach ze mam třeba neco s plícema (nador, zapal plic atd) elikož sem sama ze dvema detma nemam vůbec žádnou rodinu atd mam strach. A hlavne je to uz osm dni. Zítra budu mit výsledky krve. Kdyby tam byl naky nador poznaly by to z krve? Nevim kde je jicen kde plíce :/ boli a pali to mezi prsy boli ramena uprostřed lopatek. Nemůžu vůbec spat bolí to celou dobu cele dny. Kdybych mela neco na plicích tak by to s poslechu min. Sobotu poznali ne?

• Nahlásit
  • Citovat
35643
29.3.20 18:05
@Anonymní píše:
@Pudloslava mam strach ze mam třeba neco s plícema (nador, zapal plic atd) elikož sem sama ze dvema detma nemam vůbec žádnou rodinu atd mam strach. A hlavne je to uz osm dni. Zítra budu mit výsledky krve. Kdyby tam byl naky nador poznaly by to z krve? Nevim kde je jicen kde plíce :/ boli a pali to mezi prsy boli ramena uprostřed lopatek. Nemůžu vůbec spat bolí to celou dobu cele dny. Kdybych mela neco na plicích tak by to s poslechu min. Sobotu poznali ne?

a proč bys měla mit něco na plicích? lepsi by byl rentgen, ale jsem si jista, ze to mas od zad, nebo maximalne ten jicen. Plice vetsinou neboli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama