Reklama

Bolest na hrudi, kašel, zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:39
Bolest na Hrudi, kašel, zvracení

Ahojky. Už asi 2 týdny mě bolí na hrudi. Nejdřív to začlo na levé straně a pak i na pravé. Moc jsem to neřešila protože mi to tak hrozné nepřišlo. Po pár dní co jsem si dala chipsy jsem začala kašlat, bolelo mě v krku a uprostřed hrudi. :think:
Po pár dnech co jsem se probouzela mi bylo špatně a před očima jsem vidělo černo (asi jen na 3 vteřiny). Jeden den jsem se probudila a bylo mi špatně na zvracení. Nemohla jsem se ani zvednout. Když jsem se zvedla, celá jsem se klepala a když jsem si lehla tak se mi hned ulevilo. Chvíli jsem ležela a hned potom jsem začla kašlat a vyzvracela se. (samozřejmě do záchoda). Po zvracení se mi udělalo lépe, přestalo mě bolet na hrudi a na chvíli jsem usla. Další den už to bylo lepší, bolest na hrudi nebyla tak velká. Občas mě to tam někdy píchlo nebo zabolelo.
Celkem se bojím že mi hrozí infarkt :(.
Nevíte někdo co to může být? :nevim: Že by to byli záda? :palec: :(

Reklama

Reakce:

Dana066
Kecalka 350 příspěvků 12.08.18 19:49

Není jednodušší zítra zajít za doktorem? Tady najdeš jen dohady.

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19054 příspěvků 12.08.18 20:44

Asi se nebojis dostatecne, kdyz to resis na miminu a ne u lekare :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >