Bolest na hrudi, kašel, zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:39
Bolest na Hrudi, kašel, zvracení

Ahojky. Už asi 2 týdny mě bolí na hrudi. Nejdřív to začlo na levé straně a pak i na pravé. Moc jsem to neřešila protože mi to tak hrozné nepřišlo. Po pár dní co jsem si dala chipsy jsem začala kašlat, bolelo mě v krku a uprostřed hrudi. :think:
Po pár dnech co jsem se probouzela mi bylo špatně a před očima jsem vidělo černo (asi jen na 3 vteřiny). Jeden den jsem se probudila a bylo mi špatně na zvracení. Nemohla jsem se ani zvednout. Když jsem se zvedla, celá jsem se klepala a když jsem si lehla tak se mi hned ulevilo. Chvíli jsem ležela a hned potom jsem začla kašlat a vyzvracela se. (samozřejmě do záchoda). Po zvracení se mi udělalo lépe, přestalo mě bolet na hrudi a na chvíli jsem usla. Další den už to bylo lepší, bolest na hrudi nebyla tak velká. Občas mě to tam někdy píchlo nebo zabolelo.
Celkem se bojím že mi hrozí infarkt :(.
Nevíte někdo co to může být? :nevim: Že by to byli záda? :palec: :(

Reakce:
Dana066
Kecalka 362 příspěvků 12.08.18 19:49

Není jednodušší zítra zajít za doktorem? Tady najdeš jen dohady.

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19066 příspěvků 12.08.18 20:44

Asi se nebojis dostatecne, kdyz to resis na miminu a ne u lekare :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >