Bolest na hrudi, mravenčení, bolest kolen

Anonymní
21.3.20 22:33

Bolest na hrudi, mravenčení, bolest kolen

Ahoj maminky,
Chtěla bych se poradit. Už týden mě píchá u srdce a začalo to směřovat do levé ruky a pod rameno. Myslela jsem si, že to je skřípnutý nerv a doktor mi předepsal léky. Jenže po týdnu se to nezlepšilo a přidalo se mravenčení ruky a nohy, opět levé. Včera mě začaly z ničeho nic bolet kolena.
Neměla jsem nikdy žádné zdravotní problémy a je mi 22. Může to být psychikou? Nebo to může být ten nerv a dát tomu čas? Jsem z toho v koncích, jsem trochu nervák :lol: :lol:
Kvůli tomu, co se teď děje, nechci k doktorovi..
Děkuji :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
21.3.20 22:35

Asi mas neco skripliho v zadech nebo krcni pateri. Skripli nerv trva dlouho nez odezni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.20 22:43
@Lalav píše:
Asi mas neco skripliho v zadech nebo krcni pateri. Skripli nerv trva dlouho nez odezni.

Děkuji, asi je týden krátká doba. Bojím se, že to bude něco vážného, ale nikdy jsem nic vážného neměla.. tak já ještě počkám
Moc děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
80
21.3.20 22:46

Ja mam casto skripli nerv v krcni pateri a trva to dyl nez tyden nez mam klid. A odezniva to pomalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.20 22:48
@Lalav píše:
Ja mam casto skripli nerv v krcni pateri a trva to dyl nez tyden nez mam klid. A odezniva to pomalu.

Děkuji, já jsem trochu hypochondr, vždycky vidím to nejhorší :) a také ti brněly končetiny?

• Citovat
  • Nahlásit
80
21.3.20 22:54

Ja jsem to samy 😀Me teda nebrni, ale od patere brnet muzou.Zkus v lekarne neco na uvolneni svalu meli by ti tam poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.20 22:55
@Lalav píše:
Ja jsem to samy 😀Me teda nebrni, ale od patere brnet muzou.Zkus v lekarne neco na uvolneni svalu meli by ti tam poradit.

Dekuji :lol: tak hodně zdraví!! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat