Bolest na hrudi na levé strane

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
18.5.22 22:44

Bolest na hrudi na levé strane

Ahojte, holky nedovedly byste poradit? Asi kolem 7 mě začalo bolet na levé straně u hrudní kosti. Bolest je porad stejná boli hlavně při hlubokém nádechu ale poboliva to furt. Bojim de aby to nebyl infarkt ale myslím si, ze v 18 je to brzo. Bojim se jit ted aji spát. Vzala jsem si ted půlku ibalginu, tak snad ti pomůže. Neporadily byste nějak co delat?😄 trochu jsem se vystresovala před tím tak si rikam jestli by to nemohlo být i z toho, ale ted už jsem víc v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26656
18.5.22 23:20

Tohle mi dělá skříplý nerv, při nádechu je to bolest jako by mi někdo zarazil do srdce jehlu.. Kdyby to do rána nepřešlo, zajdi raději k lékaři. A kdyby se ti začalo obtížně dýchat, zavolej si rychlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 23:23

Klidně i vzduch. Neměla jsi perlivý nápoj? Mě se to stává často, pak to projde a je z toho prd nebo krk.

• Citovat
  • Nahlásit
3019
19.5.22 02:39

Nebo jsi něco dělala levou rukou, dlouho v ní něco držela, například blízko u těla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17401
19.5.22 03:03

I když ani v 18ti letech není vyloučena nějaká zatím utajená vrozená srdeční vada, s největší pravděpodobností se jedná o nějaký jiný problém, od skříplého nervu po zaražené prdy… 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
19.5.22 04:43

Asi něco zablokovaného. Stalo se mi asi podobné ve čtrnácti, hodně mě bolelo na hrudi a bylo to od zad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
19.5.22 06:18

Asi bych se nedivila no kdyby to bylo od zad. Chodím dost zrhbena a ted mě i dost často boli za krkem. A s tím skripnutym mrtvém jste někam chodili? Přesně reknu kde mě to boli na jakém zebre. Nebo pomáhali vám nějaké prášky? Mne ta půlka ibalginu moc nezabrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat