Reklama

Bolest na hrudi po hormonální antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adel17
Nováček 2 příspěvky 14.09.18 11:23
Bolest na hrudi z HA

Ahoj dneska mi po týdenním užívání HA objevila ostrá bolest na hrudi. K tomu to doprovází pocení a špatné dýchání. Myslíte ze bych s tím měla skočit k lékaři?

Reklama

Reakce:

modletin123
Povídálka 44 příspěvků 14.09.18 11:36

Tak si zavolej na gyndu a zeptej se na to. Tím nic nezkazíš.

mroe
Extra třída :D 14308 příspěvků 14.09.18 11:56

Proc na gyndu? Zajdi k praktikovi nebo na internu.

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 14.09.18 12:08
@mroe píše:
Proc na gyndu? Zajdi k praktikovi nebo na internu.

souhlasím. Pokud potíže přetrvávají, pak bych moc neotálela

Nora2
Stálice 72 příspěvků 14.09.18 12:30

Obvodní lékař a při zhoršení pohotovost, může se v nejhorším případě jednat o plicní embolii.

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 14.09.18 13:10

@Adel17

Ahoj,

HA má vliv i na srážlivost a hustotu krve, takže bych řešila určitě s obvodním lekařem, nebo minimálně si zavolala na gynekologii. Pro jistotu, raději zbytečně, než to zanedbat :kytka:

mroe
Extra třída :D 14308 příspěvků 14.09.18 17:48
@chs.jasmin píše:
@Adel17

Ahoj,

HA má vliv i na srážlivost a hustotu krve, takže bych řešila určitě s obvodním lekařem, nebo minimálně si zavolala na gynekologii. Pro jistotu, raději zbytečně, než to zanedbat :kytka:

A proc by proboha mela volat na gyndu? Jak ji tam pomuzou? Tvrdi, ze ma bolesti na hrudi a je dusna a poti se, to se na gynde neresi. S HA to vubec souviset nemusi a i kdyby, na gynde ji plicni embolii ani nezjisti, natoz aby ji lecili.

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 14.09.18 17:55
@mroe píše:
A proc by proboha mela volat na gyndu? Jak ji tam pomuzou? Tvrdi, ze ma bolesti na hrudi a je dusna a poti se, to se na gynde neresi. S HA to vubec souviset nemusi a i kdyby, na gynde ji plicni embolii ani nezjisti, natoz aby ji lecili.

Prosím, přečti si to ještě jednou, píšu, že v krajním případě, čili kdyby obvodák neřešil, nebyl apod. Zavolám na gyndu, zda je to možné, že to mám z prášků apod.

mroe
Extra třída :D 14308 příspěvků 14.09.18 18:40
@chs.jasmin píše:
Prosím, přečti si to ještě jednou, píšu, že v krajním případě, čili kdyby obvodák neřešil, nebyl apod. Zavolám na gyndu, zda je to možné, že to mám z prášků apod.

A oni to po telefonu poznaji......

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 14.09.18 18:53
@mroe píše:
A oni to po telefonu poznaji......
:roll: Jako vážně? Třeba že by si zavolala, že má takové a takové problémy, zda jsou v ordinaci, že by se stavila. Nebo zda ji mužou rovnou doporučit kam jít? že by?

mroe
Extra třída :D 14308 příspěvků 14.09.18 18:58
@chs.jasmin píše: :roll: Jako vážně? Třeba že by si zavolala, že má takové a takové problémy, zda jsou v ordinaci, že by se stavila. Nebo zda ji mužou rovnou doporučit kam jít? že by?

Cemu porad nerozumis? Na gynde se nezabyvaji dusnosti ani bolestmi na hrudi, kam ma jit, jsem napsala uz davno. K praktikovi nebo na internu. Co jineho by ji mohli rict na gynde - osobne nebo po telefonu? Samozrejme, ze je uplne zbytecne tam proto volat nebo chodit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >