Bolest na levé straně pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martikkk
Povídálka 18 příspěvků 13.12.17 11:41
Bolest na levé straně pochvy

Ahojda holky. Už pár měsíců mě trápí bolestivý sex. Vždy mě bolí levá strana pochvy a asi tak po minutě to přejde. Přítel je opatrný ale bolest je to neskutečná. Přirovnala bych to k bodavé a ostré bolesti. Lubrikace je dostatečná a ani kvasinky bych neměla mít. Když jsem šla ke gynekologovi, tak se mi skoro vysmál a nevyřešil nic. Budu ráda za rady. :kytka:

Reklama

Reakce:

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.12.17 12:48

Máš za sebou nějaký porod nebo zákrok?

martikkk
Povídálka 18 příspěvků 13.12.17 13:15

@TTenr Nic takového právě nemám.. :roll:

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.12.17 14:03

@martikkk Kdyz nejsi po porodu ani zakroku - tak to tipuji, ze bys potrebovala navstivit fyzioterapeuta a srovnat zada v krizi, pravdepodobne se ti tam blokuji pri pohybu (sexu nervy) a pak to boli…ja mela podobny problem (mimo sexu), kdyz se mi nervy blokly, tak jsem mela pocit, ze do mne zespoda nekdo vrazil zeleznou tyc, a kdyz jsem to rekla doktorovi, tak mi rekl, ze to je od páteře (krize). Zkus to a treba ti to pomuze.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama