Bolest na levé straně v krku při polknutí

253
12.5.16 07:21

Bolest na levé straně v krku při polknuti

Zdravím Vás :mavam:
Co může znamenat bolest při polknutí v krku na levé straně, bolí i v klidu. Žeby angína? :?
Jiné obtíže nemám. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6059
12.5.16 07:29

Třeba čep? a nebo někdy se tak ozve zub moudrosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
12.5.16 08:01

Nachlazení, angína,… Já na bolení v krku používám Tantum verde sprej a ten mi doporučila i lékařka, od dezinfikuje a znecitliví přímo tam, kde to potřebuji (na rozdíl od cucacích tabletek). Přípravků na bolest v krku jsou mraky. Kdyby to nepřešlo, tak určitě zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
12.5.16 08:06

Me to takhle bolí kdyz mi roste osmička. Jelikož se posouvá opravdu uz par let a vždy jen o kousek, mam tak 2× ročně tyden co dělat abych se nezblaznila :) ta bolest v krku je u zubu velmi typická.

• Citovat
  • Nahlásit
12272
12.5.16 09:20

Může to být i aft. Mě když to takhle bolí jen na jedné straně, tak to bývá něco jako aft. Používám Propolis spray nebo angínovník - kytka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
12.5.16 09:51

@Samantha25 Trpím na angíny a takhle mě vždy začína. Teploty mám většinou jen 1.den večer, ale ta bolest je taková, že nemůžu moc polykat. Vždy mě bolí jen jedna strana krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
12.5.16 10:17

Těžko říct. mě to před pár lety takhle bolelo na jedný straně taky, hlavně při polykání „nasucho“, při pití a jídle ne, a hlavně večer, po pár týdnech jsem u dr byla, ale výtěr nic neukázal, a pak to nějak přešlo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
12.5.16 11:22

V lékárně jsem zakoupila Strepfen a trošičku to pomohlo po jedné pastilce. :dance:
Je to fakt nepříjemné!! :cert:
A Vám všem děkujuu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
12.5.16 19:15

Koukněte se do krku, pokud jdou vidět krční mandle (o něco zvětšené) a jsou tam takové ťupky a je to trošku zarudlé, může to být angína..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
13.5.16 11:03

Ahoj holky, tak jsem byla u doktorky a ta mě prohlédla a prý to není angína. Že prý jsou mandle čisté, prý to vypadá na virový katar. :nevim: Ani nevím co to je. Může to být i od zubů. :?
Cítím, jako bych něco na té levé straně měla, něco zvetsenyho. :think:
Doporučeno mi bylo ibalgin, paralen a výplachy solnou vodou a šalvějí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
14.5.16 13:52

@Samantha25 Hoj, hlavně se z toho vylež, nezapomeň hodně pít :) Na to pomáhá vitamín C, pokud to bolí, tak cucej hřebíček, znecitliví ti to, pokud nechceš brát nějaké pastilky.. Pokud ano tak doporučuju Tantum Verde :) Doktorka mi říkala, že nejrychlejší a nezaručenější způsob je, vzít si uchošťour, na to desinfekci (která se může dát i do pusy) a vytřít krk, sice je to nepříjemné, ale.. :) Přeji brzké uzdravení.. Ale asi něco je, protože rýma, šíleně bolí v krku a k tomu teplota..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
14.5.16 14:00

Mne takhle jednou bolelo na jednom miste v krku, myslela jsem si, ze je to pocatek nachlazeni, ale nijak se to nelepsilo ani po delsi dobe. Nakonec jsem sla k dr., ta rekla, ze tam mám cep a ze mám anginu, pak se podivala jeste jednou a ze to muze byt afta. Na afty trpim, takze to bylo ono. Za par dni uz to pak preslo. Ale na afty mi zabira vitamin B.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
14.5.16 14:46

Jsem si vytírala krk tou desinfekcí (Neocide), štípe to jak čert, až mi do očí vyhrkly slzy, ale jak to pomalu přestává tak je to v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat