Reklama

Bolest na levém vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HnBy
Nováček 3 příspěvky 09.08.18 23:42
Bolest na levem vajecniku

Ahojky holky, chtela bych se zeptat, zda mate nejake zkusenosti nebo nejakou radu. Od brezna neberu HA. MS pravidelna. Ovulaci nesleduji. S manzelem se cca 2.mesice snazime o mimi. Za tyden mam dostat Ms po 28 dnech. Sexik pravid. kazdy druhy den. Ted mam uz asi 3 den vecer zaludek na vode a druhej den me poboliva na levem vajecniku, postupne se bolest presouva do podbrisku. Bolest lehce dnes i pri curani a v leze dost intenzivni. Prosim mate nejake zkusenosti, napady co by to mohlo byt. Dnes jsem delala ovu test a byl negativni. O vikendu jedu pryc a zitra gynekolog neordinuje. Mam resit nejak pres obvodaka? Neprochladla jsem. Spise mam strach at to neni mimodelozni tehu. Prosim holky poradte???
Dekuji za odpovedi.???

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 09.08.18 23:47

Mimoděložní se tak brzy neprojevuje. To má pár týdnů čas. Buď máš posunutou ovulaci nebo cystu.

blumen
Hvězda diskuse 40371 příspěvků 10.08.18 06:18

@HnBy klidne posunuta ovulace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama