Bolest na pravé straně podbřišku 5 dní po pprodu

1
30.5.18 21:41

Bolest na pravé straně podbřišku 5 dní po pprodu

Zdravím jsem 5 den po porodu a tedka me začalo bolet na pravé straně jak kdyby slepak. Je to jak se dává dělohy dohromady nebo je to něco v nepořádku. Před tím me to nikdy nebolelo boli mě to asi půl hodiny. Taková tupá bolest. Taky mě po porodu hrozně boli konečník jak kdyby jste měla zácpu a něco vás tam furt tlacilo. Ale ja normálně chodím na záchod. Mám jen 3 stehy. Tak nevím jestli mi začínají hemeroidy nebo je to jen poporodni modrina. Děkuji za odpovědi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7146
30.5.18 23:00

Tak ta nepříjemná bolest konečníku je asi normální. Asi je i běžné, že po porodu nekteré ženy i několik dní nejdou na velkou. Co se týká té bolesti břicha, těžko říct. Já bych to tipovala na zavinování dělohy. Ale kdyby bolest další dny nepřestávala nebo se stupňovala, zašla bych na gynekologii. Pokud bys ještě během noci měla opravdu velké bolesti, zajeď si na pohotovost. Musíš fungovat kolem miminka, nemůžeš si dovolit případné komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.20 23:29

Bolest v podbřišku

Ahojik já se k vám přidám, jsem 9 dní po porodu a také mám bolesti v pravé straně podbřišku, slepak to určitě není, ten už nemám. Ta bolest je dnes tak veliká že už uvažuji o dr. Upřímně řečeno kdyby nebyl manžel doma tak nedojdu ani k přebalováku. Mám docela strach aby to nebylo vážné,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
8.1.20 00:10
@Helčabučková píše:
Ahojik já se k vám přidám, jsem 9 dní po porodu a také mám bolesti v pravé straně podbřišku, slepak to určitě není, ten už nemám. Ta bolest je dnes tak veliká že už uvažuji o dr. Upřímně řečeno kdyby nebyl manžel doma tak nedojdu ani k přebalováku. Mám docela strach aby to nebylo vážné,

Zajeď si do porodnice na kontrolu. Já byla 7 dní po porodu a také bolest v pravém podbřišku, přišli mi na zánět dělohy. Naštěstí to bylo včas a stačili antibiotika 14 dní, takže revize nebyla nutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
8.1.20 00:17

Jed do nemocnice. Na emiminu tě nikdo nevyšetří. Mě po porodu takhle nic nebolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3841
8.1.20 04:23

Mě několik dní po porodu taky bolelo břicho. No radši jsem jela na pohotovost na vyšetření, naštěstí mi zjistili jen zánět močového měchýře. Radši si někam zajeď, bolest břicha po porodu normální není, ať tě radši vyšetří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 04:57

Jste moc hodný, děkuji za rady, boužel porodnici mám daleko ale pokusím se dostat k obvodní doktorce,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
8.1.20 09:58

@Helčabučková Je jedno kam, ale neváhej. Nemusí to nic být, ale také to může být i velký průšvih. Počítej i s tím, že tě obvodní opravdu odešle do porodnice, kde si rodila, k hospitalizaci a nebude se ptát, jak je daleko. Zdraví máme jen jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 01:42

Tak jsem byla v porodnici a je to endometrioza na vaječníku, dostala jsem algifen a poslali mě domů. Nechali mě tam čekat 5 hodin s 12ti denním miminkem a nakonec mi dají kapky které doma mám 😟 😟 😟

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama