Bolest na pravé straně u slepého střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CarmenHa
Kecalka 264 příspěvků 28.03.18 21:03
Bolest na pravé straně u slepého střeva

Ženy, jak to napsat?…
Jsem 7DPO a od včera mě bolí v podbřišku, jako bych to měla dostat a když sedím na WC a byť jen lehce zatlačím, mám na pravé straně, tam kde bývá slepé střevo, bolest, jako by tam mělo něco prasknout.
Nikdy mi to nedělalo. Netušíte, co by to mohlo být? Cysta?
O miminko se nesnažíme, ale nedávali jsme si pozor :D

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 28.03.18 22:20

Pokud Vas to trápí, zašla bych si na gynekologii na UZ.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.03.18 22:28

Mne tedy v tehu bolel spise podbrisek, takhle lehce to bolelo manzela nez ho odvezli s akutnim slepakem :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >