Reklama

Bolest na pravé straně žeber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 12:39
Bolest na pravé straně žeber

Ahoj holky
Neměla jste nejaka z vás bolest v pravém podžebři? Bolí mě to jakoby pár cm pod prsem ale jen když se z hluboka nadechnu když se narovnám a dýcham tak mě nic nebolí jsem 15+1tt takže me tam miminko určitě tlačit nemůže děkuji za odpověď :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 09.09.18 13:09

Zarazeny prdy.

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 13:20
@Alkata píše:
Zarazeny prdy.
Žádnou zácpu ani žádný takový jiný problém nemám.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 09.09.18 13:28

Já tu bolest cítila taky,už takhle brzo. Pořád jsem plašila s preeklampsi­í,nakonec vše proběhlo v pořádku. Já si myslím,že i když je mimi ještě malé,v těle prostě probíhají přípravné změny. Navyšuje se ti objem krve,játra(která jsou uložena právě vpravo po žebry) mají o dost víc práce,aby ji přefiltrovali. Může to být i jen skříplý mezižeberní sval a s těhotenstvím to nemusí mít nic společného. Nebo bolest od zad. Asi bych to neřešila,dokud to není bolest,co se nedá vydržet,nebo tě to neomezuje v pohybu.

denkat
Kecalka 138 příspěvků 09.09.18 13:44
@Veronika16072000 píše:
Ahoj holky
Neměla jste nejaka z vás bolest v pravém podžebři? Bolí mě to jakoby pár cm pod prsem ale jen když se z hluboka nadechnu když se narovnám a dýcham tak mě nic nebolí jsem 15+1tt takže me tam miminko určitě tlačit nemůže děkuji za odpověď :palec:

Nemáš nebo neměla si třeba problémy se žlučníkem? Když tě bolí tam tak se to povětšinou týká právě žlučníku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:01

Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 16:25
@Anonymní píše:
Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.
@Aduš8 píše:
Já tu bolest cítila taky,už takhle brzo. Pořád jsem plašila s preeklampsi­í,nakonec vše proběhlo v pořádku. Já si myslím,že i když je mimi ještě malé,v těle prostě probíhají přípravné změny. Navyšuje se ti objem krve,játra(která jsou uložena právě vpravo po žebry) mají o dost víc práce,aby ji přefiltrovali. Může to být i jen skříplý mezižeberní sval a s těhotenstvím to nemusí mít nic společného. Nebo bolest od zad. Asi bych to neřešila,dokud to není bolest,co se nedá vydržet,nebo tě to neomezuje v pohybu.
@Aduš8 píše:

Bolí mě dost i záda takže je možný že ty záda když jsem narovnaná tak nic nebolí jakmile se jakoby ohnu a zhluboka se nadechnu tak to bolí ale není to žádná "extra " bolest .

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 16:26
@Anonymní píše:
Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.

A nějaké vyšetření už jsi měla?

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 16:27

@denkat nikdy jsem takový problém neměla tak netuším ????

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 16:30
@Aduš8 píše:

Taky plašim aby to nebyl nějaký ten Hellp syndrom sice se to děje až ve 3trimestru ale strach je strach .

denkat
Kecalka 138 příspěvků 09.09.18 17:04
@Veronika16072000 píše:
@denkat nikdy jsem takový problém neměla tak netuším ????

Já právě ano a vím, že bolest pravého podžebří je jeden z příznaků, ale ta bolest by měla přijít spíš po nějakém dráždivém jídle jako třeba něco smaženého nebo pálivého…a mnohdy to bývá doprovázeno i nevolností, samozřejmě to tvůj problem být nemusí, jen mě to napadlo hned jak jsem to četla

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 17:08

@denkat
Bolí mě to i ráno když jsem nejedla nic a nevolno mi tak nějak je z paleni žáhy ale to mi je už od začátku já vůbec nevím mám strach :nevim: ale děkuji moc za odpověď :*

denkat
Kecalka 138 příspěvků 09.09.18 17:43
@Veronika16072000 píše:
@denkat
Bolí mě to i ráno když jsem nejedla nic a nevolno mi tak nějak je z paleni žáhy ale to mi je už od začátku já vůbec nevím mám strach :nevim: ale děkuji moc za odpověď :*

Nemáš zač, ono to nemusí být výhradně po jídle, ale zkus to třeba vypozorovat kdy to bolí nejvíc ..a vystřeluje ti ta bolest do zad?

Veronika16072000
Stálice 77 příspěvků 09.09.18 18:01

@denkat
Ne ne ale bolí mě páteř a celkem dost i za krkem :nevim:

denkat
Kecalka 138 příspěvků 09.09.18 18:09
@Veronika16072000 píše:
@denkat
Ne ne ale bolí mě páteř a celkem dost i za krkem :nevim:

Hmm tak to asi snad nebude mít nic společného se žlučníkem ;) nepřála bych ti žlučníkovou koliku, já když to měla tak jsem původně myslela, že mám infarkt :lol: …možná to opravdu čistě souvisí s těhotenstvím, v tomhle období se toho děje s tělem tolik, že to člověka až překvapuje :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >