Bolest na pravé straně žeber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 12:39
Bolest na pravé straně žeber

Ahoj holky
Neměla jste nejaka z vás bolest v pravém podžebři? Bolí mě to jakoby pár cm pod prsem ale jen když se z hluboka nadechnu když se narovnám a dýcham tak mě nic nebolí jsem 15+1tt takže me tam miminko určitě tlačit nemůže děkuji za odpověď :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 09.09.18 13:09

Zarazeny prdy.

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 13:20
@Alkata píše:
Zarazeny prdy.
Žádnou zácpu ani žádný takový jiný problém nemám.
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.09.18 13:28

Já tu bolest cítila taky,už takhle brzo. Pořád jsem plašila s preeklampsi­í,nakonec vše proběhlo v pořádku. Já si myslím,že i když je mimi ještě malé,v těle prostě probíhají přípravné změny. Navyšuje se ti objem krve,játra(která jsou uložena právě vpravo po žebry) mají o dost víc práce,aby ji přefiltrovali. Může to být i jen skříplý mezižeberní sval a s těhotenstvím to nemusí mít nic společného. Nebo bolest od zad. Asi bych to neřešila,dokud to není bolest,co se nedá vydržet,nebo tě to neomezuje v pohybu.

denkat
Kecalka 304 příspěvků 09.09.18 13:44
@Veronika16072000 píše:
Ahoj holky
Neměla jste nejaka z vás bolest v pravém podžebři? Bolí mě to jakoby pár cm pod prsem ale jen když se z hluboka nadechnu když se narovnám a dýcham tak mě nic nebolí jsem 15+1tt takže me tam miminko určitě tlačit nemůže děkuji za odpověď :palec:

Nemáš nebo neměla si třeba problémy se žlučníkem? Když tě bolí tam tak se to povětšinou týká právě žlučníku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:01

Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 16:25
@Anonymní píše:
Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.
@Aduš8 píše:
Já tu bolest cítila taky,už takhle brzo. Pořád jsem plašila s preeklampsi­í,nakonec vše proběhlo v pořádku. Já si myslím,že i když je mimi ještě malé,v těle prostě probíhají přípravné změny. Navyšuje se ti objem krve,játra(která jsou uložena právě vpravo po žebry) mají o dost víc práce,aby ji přefiltrovali. Může to být i jen skříplý mezižeberní sval a s těhotenstvím to nemusí mít nic společného. Nebo bolest od zad. Asi bych to neřešila,dokud to není bolest,co se nedá vydržet,nebo tě to neomezuje v pohybu.
@Aduš8 píše:

Bolí mě dost i záda takže je možný že ty záda když jsem narovnaná tak nic nebolí jakmile se jakoby ohnu a zhluboka se nadechnu tak to bolí ale není to žádná "extra " bolest .

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 16:26
@Anonymní píše:
Já měla v těhotenství stejné problémy a teď to mam taky a to jsem 8 měsíců po porodu nevím vůbec,co to může být.

A nějaké vyšetření už jsi měla?

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 16:27

@denkat nikdy jsem takový problém neměla tak netuším ????

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 16:30
@Aduš8 píše:

Taky plašim aby to nebyl nějaký ten Hellp syndrom sice se to děje až ve 3trimestru ale strach je strach .

denkat
Kecalka 304 příspěvků 09.09.18 17:04
@Veronika16072000 píše:
@denkat nikdy jsem takový problém neměla tak netuším ????

Já právě ano a vím, že bolest pravého podžebří je jeden z příznaků, ale ta bolest by měla přijít spíš po nějakém dráždivém jídle jako třeba něco smaženého nebo pálivého…a mnohdy to bývá doprovázeno i nevolností, samozřejmě to tvůj problem být nemusí, jen mě to napadlo hned jak jsem to četla

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 17:08

@denkat
Bolí mě to i ráno když jsem nejedla nic a nevolno mi tak nějak je z paleni žáhy ale to mi je už od začátku já vůbec nevím mám strach :nevim: ale děkuji moc za odpověď :*

denkat
Kecalka 304 příspěvků 09.09.18 17:43
@Veronika16072000 píše:
@denkat
Bolí mě to i ráno když jsem nejedla nic a nevolno mi tak nějak je z paleni žáhy ale to mi je už od začátku já vůbec nevím mám strach :nevim: ale děkuji moc za odpověď :*

Nemáš zač, ono to nemusí být výhradně po jídle, ale zkus to třeba vypozorovat kdy to bolí nejvíc ..a vystřeluje ti ta bolest do zad?

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 09.09.18 18:01

@denkat
Ne ne ale bolí mě páteř a celkem dost i za krkem :nevim:

denkat
Kecalka 304 příspěvků 09.09.18 18:09
@Veronika16072000 píše:
@denkat
Ne ne ale bolí mě páteř a celkem dost i za krkem :nevim:

Hmm tak to asi snad nebude mít nic společného se žlučníkem ;) nepřála bych ti žlučníkovou koliku, já když to měla tak jsem původně myslela, že mám infarkt :lol: …možná to opravdu čistě souvisí s těhotenstvím, v tomhle období se toho děje s tělem tolik, že to člověka až překvapuje :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >