Bolest na srdci - na hrudníku

Anonymní
10.6.20 05:59

Bolest na srdci - na hrudníku

Ahoj, včera me cca v 15h hodně pichlo na srdci a od té doby me to bolí, myslela jsem ze to během spánku přestane ale nepřestalo bolí to dal a ja nevim zda to ignorovat nebo raději jet na pohotovost? Bolest je bodava.. Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19560
10.6.20 06:11

Se zablokovanym hrudnikem bych na pohotovost nejezdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20214
10.6.20 06:12

Je ráno, proč na pohotovost. Ke svému lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
10.6.20 07:42

To nebude srdce, to budou záda a možná skříplý nerv, na pohotovost to fakt není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 07:47

Zakladatelka

Jakoby to píchá při nadechu a jde tk az do ramena a pod lopatku.. @toma0105 @vokishka @mroe

• Nahlásit
  • Citovat
20214
10.6.20 07:59
@Anonymní píše:
Jakoby to píchá při nadechu a jde tk az do ramena a pod lopatku.. @toma0105 @vokishka @mroe

A? Pohotovost je stejně zavřená. Prostě k obvodnímu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
10.6.20 07:59
@Anonymní píše:
Jakoby to píchá při nadechu a jde tk az do ramena a pod lopatku.. @toma0105 @vokishka @mroe

To chce vyšetřit na neurologii, dle popisu jsou to záda, měla jsem něco podobného, ale mnohem horší, nemohla jsem sedět, ležet, bolest na hrudníku-první myšlenka, že mám infarkt, bolestí jsem probrečela celou noc, chce to léky na uvolnění zad a toho skříplého nervu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 08:04

Pokud to jde do ramene tak to muze byt i mimodelozni tehotenstvi. Me takto pri nadechu bolely zebra celou noc a pozdeji mi prisli na mimodelozni. Nicmene kdyz jsi vydrzela celou noc tak na pohotovost to neni, bez ke svemu lekari.

• Nahlásit
  • Citovat
20214
10.6.20 08:05

@toma0105 jenomže tam taky posílá obvodní. A mně i normálně dával injekci na bolest a uvolnění svalů. Pokud člověk nemá už neurologa, tak stejně hned tak nenajde. A většina té ani hned nepřijme (pokud nejsi už v evidenci), bude čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
10.6.20 08:28

Zkus obvodaka. To bude od zad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19560
10.6.20 08:52
@Anonymní píše:
Pokud to jde do ramene tak to muze byt i mimodelozni tehotenstvi. Me takto pri nadechu bolely zebra celou noc a pozdeji mi prisli na mimodelozni. Nicmene kdyz jsi vydrzela celou noc tak na pohotovost to neni, bez ke svemu lekari.

To jako vazne? To byla nahoda, nevidim zadnou logickou souvislost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 09:05
@mroe píše:
To jako vazne? To byla nahoda, nevidim zadnou logickou souvislost.

No nevim jestli to melo primo v mem pripade souvislost. Ja primo s touto bolesti nesla protoze to preslo. Ale pak v den operace se ta bolest vratila a doktori to brali hodne vazne. Ale kazdopadne bolest vystrelujici do ramene muze byt priznakem mimodelozniho.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13386
10.6.20 10:47

Zvedni telefon, zavolej svému praktickému lékaři a řeš to s ním, ne s internetem a ne s pohotovostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama