Bolest nad levém prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 09:28
bolest nad levém prsu

Ahoj holky od dnešního rána mě bolí nad levém prsu trochu na pohmat ale spíš při hlubokém nádechu bolest střílí až do lopatky myslíte že může jít o skriply nerv? nechce se mi hned běžet k doktorce. Děkuji

Reakce:
terien
Extra třída :D 12132 příspěvků 05.08.19 09:38

Představ si, že nevíme :think: můžeš mít skříplý nerv nebo třeba rakovinu, to po netu opravdu nepoznáme.

Rose123
Nováček 4 příspěvky 05.08.19 09:41
@terien píše:
Představ si, že nevíme :think: můžeš mít skříplý nerv nebo třeba rakovinu, to po netu opravdu nepoznáme.

@terien jasně spíš mě zajímá jestli někdo neměl podobný problém :/.

terien
Extra třída :D 12132 příspěvků 05.08.19 09:42
@Rose123 píše:
@terien jasně spíš mě zajímá jestli někdo neměl podobný problém :/.

Jo, fůra lidí má podobné problémy. Někomu to do týdne odezní, někdo přijde o prso. Stačí?

Uživatel je onlineLucius08
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 05.08.19 09:57

Mě se to párkrát stalo. Pár dni to trvalo, pak to přešlo. Pomáhalo mi si lehnout na rovnou zem. Kdyby to ale trvalo zašla bych k doktorce:)

kjhui
Závislačka 2641 příspěvků 05.08.19 10:52

Skříplý nerv nebo infarkt.. ležela jsi na boku? necvičila nebo nedělala něco atypického? nemáš virozu?

jak píšou ostatní, nikdo ti neporadí jistě, možná ani doktor (při tomhle popisu) :-) hlídej, sleduj, řeš podle situace

Rose123
Nováček 4 příspěvky 05.08.19 11:00
@kjhui
@kjhui píše:
Skříplý nerv nebo infarkt.. ležela jsi na boku? necvičila nebo nedělala něco atypického? nemáš virozu?jak píšou ostatní, nikdo ti neporadí jistě, možná ani doktor (při tomhle popisu) :-) hlídej, sleduj, řeš podle situace

ano ležela jsem na boku právě snad jen skriply nerv

Váš příspěvek
Reklama