Bolest nad pravým okem - dutiny?

66
5.11.13 10:43

bolest nad pravým okem dutiny?

Dobrý den všem prosím už dva dny mám strašný bolesti v oblasti obočí nad pravým okem nemohu moc rychle otáčet hlavou natož jí sklonit uplně mi to pulzuje strašně to bolí rýmu nemám krásně mohu dýchat nevíte někdo co to může být? Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aneta Opl
5.11.13 10:45

Já tohle mívám kromě jiných otřesných příznaků při migréně…

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.11.13 10:47
@aneta Opl píše:
Já tohle mívám kromě jiných otřesných příznaků při migréně…

Takže migréna? Nikdy sem na migrénu netrpěla nevím jak to probíhá :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
1.1.17 11:47

Ahoj…mě teda teď bolí pod levým okem- ta kost (nebo ty dutiny tam…) mám hroznou rýmu, měla jsem i teploty, ale ty už jsem vyležela, ale z nosu mi pořád teče a teď už smrkám dost krvavé…nevíte radu, jak trošku pomoct od té bolesti? díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3731
1.1.17 12:58
@baculkaji píše:
Ahoj…mě teda teď bolí pod levým okem- ta kost (nebo ty dutiny tam…) mám hroznou rýmu, měla jsem i teploty, ale ty už jsem vyležela, ale z nosu mi pořád teče a teď už smrkám dost krvavé…nevíte radu, jak trošku pomoct od té bolesti? díky moc

Ahoj, zkus Bromelain, sama s tím zkušenosti nemám, ale koupila jsem si ho, také mívám problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.19 12:43

Chci se zeptat. Už delší dobu mně bolí pravá strana hlavy a pravé oko. Cítím tlak v hlavě i v oku. Poradí někdo co to může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 07:00
@Klarynka25 píše:
Dobrý den všem prosím už dva dny mám strašný bolesti v oblasti obočí nad pravým okem nemohu moc rychle otáčet hlavou natož jí sklonit uplně mi to pulzuje strašně to bolí rýmu nemám krásně mohu dýchat nevíte někdo co to může být? Díky za rady

Ahoj, vím že to už je hodně dávno
Ale zajímalo by mě jak to dopadlo, co to nakonec bylo
Mám podobné potíže
Mám úplně ucpanou pravou dírku a bolí mě pravé obočí, když rychle pohnu očima tak to bolí, taky docela kýchám ale alergii nemám,
Někdy mě taky bolí ta kost pod okem
Prosím nemáte z tím nějaké zkušenosti,
Byla jsem na odběrech krve a všechno je v pořádku
Předem děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
5.5.21 09:39

Běž na ORL.

• Citovat
  • Zmínit