Reklama

Bolest nártu a trnutí nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evish
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 26.01.17 15:56
Bolest nártu a trnutí nohy

Ahoj holky.
Potřebuji poradit - z ničeho nic mě začal bolet levý nárt a to asi tak před 14 dny. Nejdříve jsem nad tím mávala rukou, protože nijak náročně necvičím, nechodím velké vzdálenosti a prakticky celé dny sedím v práci. Jenže bolest se zhoršuuje, bolí to i v klidu, ráno jsem se probudila a bolelo mě i lýtko a celou nohu jsem měla jako byste si něco přilehli a necítili to. Navíc mě ráno pobolíval i levý loket. Chodím, ale kulhám a začíná to bolest docela dost, občas bolí i prsty na nohou a cítím v noze teplo. Co to proboha může být? :nevim:
Tak nějak se mi nechce chodit ve 33 letech k doktorovi, že mě bolí noha (hlavně ani nevím, k jakému doktorovi jít), ale ono se s tím nedá moc fungovat a hlavně se to zhoršuje :?.
Předem děkuji a krásný den

Reklama

Reakce:

Marfusa2
Kecalka 164 příspěvků 26.01.17 16:15

Nějak takhle podobně mě začaly loni bolet obě nohy, bolest nártů, jakoby teplo kolem kotníků, pocit že mám nohy jak konve, nepravidelné mravenčení. A jsou to zborcené příčné klenby. Obvoďačka to poznala hned jak na moje nohy koukla. Poslala mě na ortopedii a teď nosím vložky v botách a je po bolesti. Takže si v klidu k doktorovi zajdi. Já to taky stále odkládala až už sem bolestí skoro nemohla chodit.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 26.01.17 16:16

Obvodní lékař poradí co dál.

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 27.04.17 22:48

Mam to same, taky jsem si tak nejak intuitivne diagnostikovala spadlou pricnou klenbu. Nevite, jak se zbavit te silene bolesti? Vlozky nosit nechci a nebudu. Dekuji.

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 27.04.17 23:40

@lemanka - no tak je nenos, když myslíš :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama