Bolest nehtu při gelových nehtech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 31.07.18 22:52
Bolest nehtu(pod nehtem), gelové nehty

Chodím na gelové nehtu už asi nevím 9let. Už dva dny mě pobolíval palec v jednom místě, dneska už je to nesnesitelné. Zpilovala jsem gel. Vidím tam něco jakože malinko černé, ale mi to příjde jak pod nehtem. Kamarádka kdysi měla plíseň na noze tedy pod gelem a prý na dotek taky citlivé. Měli jste to někdy něco takového?? říkam si kdybych si něco zapíchla pod nehet tak o tom vím…to musí bolet při vpichu.

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 31.07.18 22:58

A i po sundáni gelu to bolí jak čert. Tohle jsem nikdy neměla :(

Janli
Kelišová 5984 příspěvků 9 inzerátů 31.07.18 23:54

pokud máš na nehtu černý flek, zajdi s tím na kožní. V krajním případě to může být melanom.

jancabr
Kecalka 343 příspěvků 15 inzerátů 01.08.18 10:58

a své nehtařce jsi o této bolesti řekla? Přišla bolest sama od sebe, nebo to bylo po nějakém bouchnutí?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 01.08.18 11:00

@Veru1987 tohle měla známá po aplikaci gelovek od vietnamců. Nehet chytnul plíseň a doteď se jí nedaří toho zbavit, má na nehtu černý flek. Pokud máš jednu nehtařku 9 let a je spolehlivá, zavolala bych jí. Nebo bych rovnou zavolala na kožní.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 01.08.18 14:30

Já právě nehtařku měnila bohužel. No bohužel…šla na mateřskou:-). Od nové mám třetí nehty, zatím ok. A je teda ověřená. No každopadně jsem byla u obvodního, a ten mě poslal na chirurgii oběma se zdálo, že vidí pod nehtem hluboko třísku. Takže mi část nehtu pod lokální anestezií ufikl…tříska tam nebyla, takže mám podezření na tu plíseň, ale ta bolest… Teď to taky bolí. A bylo zvláštní že netekla krev, co říkal doktor, že byl nehet celý nadzvedly jakoby, nebo ta část co mi odsřihnul. No uvidím v pátek, jdu na převaz. A příští sobotu na dovču, doufám že to už nebude bolavé. I když krásné nehtíky na dovču mít nebudu, no devět bude hezkých :-)

jancabr
Kecalka 343 příspěvků 15 inzerátů 01.08.18 22:43

To je fakt nepříjemné, přeji ať se ti to brzy uzdraví. Já si jednou přivřela prst do dveří u auta. Celý nehet pak zčernal, slezl a naštěstí narostl nový. Ale trvalo to.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 01.08.18 23:39

@Veru1987 ježiši no to je strašný, drž se :hug: třeba ti na to mořská voda pomůže, jestli jedeš k moři. Jen se divím, že doktoři nepoznali plíseň :think: to kožní zkusit nechceš?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 02.08.18 09:18
@Lalelale píše:
@Veru1987 ježiši no to je strašný, drž se :hug: třeba ti na to mořská voda pomůže, jestli jedeš k moři. Jen se divím, že doktoři nepoznali plíseň :think: to kožní zkusit nechceš?

Nehet kde bylo černé už tam není… taky jsem si pak říkala jestli jsem neměla na kožní. No zítra jdu na převaz, ale pořád to bolí. K moři nejedem. Jedem do Krkonoš. Já doufám že to nebude už bolet.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 02.08.18 10:50

@Veru1987 ty jo, napíšeš, co to ve finále bylo? že to i zmizelo. Přeju brzké uzdravení.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 02.08.18 10:54

Napíšu zítra po převazu jak to vypadá. Doufám že to bude dobré

Veru1987
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.08.18 10:43

No tak tedy jsem po převazu. On to je zkuknul, převázal. A postrašill mě že jak to poroste může to zarustat tak že by se pak dal pryč celý nehet…tak doufám že nee. No každopádně jsem to doma namočila omylem a musela jsem to odvázat… moc se mi to nelíbilo, takové zahnisané spíše. No jsem do toho šparala a vyteklo dost hnisu :((( Tak já nevím. Dala jsem na to višnák, ten to snad uklidní a případně vytáhne hnis a zánět. Každopádně to tak nebolí, je to jen citlivé. Tak snad to bude ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >