Bolest nohou jako následek z práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:06
Bolest nohou jako následek z práce???

Prosím o názor či zkušenost. Pracuji ve fabrice, celý den na nohách. Strašně mě bolí celé nohy, napuchají, u levé nohy mě bolí hlavně u kotníku, trochu za kolenem a lýtko, u pravé za kolenem hrozně moc, při propnutí ještě víc, zadní strana stehna, trochu lýtko. Půl roku jsem marodila prošla kardio, nefro, žíly, cévy, nakonec lymfodrenáže a vše v pohodě. Tak jsem nastoupila a po prvních dnech v práci tyto bolesti, jenže nyní už ani během celého dne neustupují a už do práce jdu znovu bolavá. Nevím čím to je a nějak se mi nechce věřit tomu, že to mám jen z toho, že stojím na nohách, dle mě to musím mít z prostředí té fabriky ale nevím z čeho nebo proč. Půl roku jsem marodila za pár korun a teď bych měla jít znovu, když jsem nastoupila naprosto zdravá??? Co by mohlo na nohy takto působit-fabrika, automobilový průmysl???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 15.02.17 20:11

A zkusila jsi nejaky stahovaci puncochace?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.02.17 20:12

Spatne boty?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.02.17 20:12

Nadvaha?

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2978 příspěvků 15.02.17 20:18

Nevhodná obuv, nadváha, špatná kondice, špatné držení tela. Tím bych začala, než začneš hledat bubaky automobilového prumyslu. Taky jsem celý den na nohou, nohy si musely pár týdnů zvyknout, ale investovala jsem do obuvi, dodržují pitný režim, zhubla jsem a nohy jsou v pohodě.
Pokud jsi sportovec bez nadváhy a s rovnou páteří, který nekouří, nepije, nosí kvalitní obuv určenou pro celodenní stání, pak můžeš začít přemýšlet, co je na tvém pracovisti špatně, třeba jednostranná zátěž, příliš těžká břemena atd.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.02.17 20:38
@Renca8 píše:
Spatne boty?

JAke mate boty?
My musely mit pracovni boty v soc. sluzbach, ktere nam koupil zamestnavatel. Z roho me a par holek strasne bolely nohy, nedalo se to…Rekly jsme a nasledne zamestnavatel nam zvlast kupoval jine boty. A pak vse bylo ok.Tak uz verim, ze boty mohou delat problem.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 15.02.17 20:38

Důsledek je to, že stojíš, nohy se neprokrvují, nepůsobí tzv. krevní pumpa. Tohle je následek dlouhodobého stání, to ti měli už dávno říct doktoři.
Změn´zaměstnání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:45

Takže - boty máme od zaměstnavatele pracovní, já: 68kg/175cm, ráda navštěvuji posilovnu, pohybu dost, v jiné fabrice jsem to nikdy neměla, po dnešku se musím objednat na neurologii a ortopedii, jinak už nevím. Dřív mě během dne ta bolest přešla, ale ted trvá až do další směny, pak se to zhorší a znova. Kouknu po těch botách, ale i tak děkuji za názory a odpovědi. Pak chci ještě zkusit alergologii, ale to už jsem vážně asi na konci cesty a budu doufat, že alespoň zjistím příčinu. Práci samozřejmě jinou začínám hledat, je to opravdu velká bolest a ani ty krémy z lekárny nepomáhají.

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 13.04.17 12:31

Holky, mám podobný problém. Děsně mě otékají nohy. Peklo je, když musím někde dlouhodobě stát. Potom se mě začne motat hlava a mám závratě. Donutilo mě to jít na cévní, kde jsem byla dneska ráno. Doufala jsem, že mě doktor předepíše ńjaké prášky. Ale bohužel dle něho jsem v pořádku a vůbec mě nepomohl. Co s tím? Já už kolikrát po ránu nemůžu ani chodit, štípe to a pálí.. :nevim:

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 13.04.17 12:38
@Tarinka píše:
A zkusila jsi nejaky stahovaci puncochace?

Můžu se zeptat jak vypadají ty stahovací punčocháče?

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 13.04.17 12:57
@chipsa píše:
Můžu se zeptat jak vypadají ty stahovací punčocháče?

Mne je dali na predpis u dr., jen podkolenky teda, v lekarne mi omerili nohu a asi za tyden jsem si je vyzvedla, proste hodne silne a pevne silonky, ptali se me i na barvu, lem, jestli chci s krajeckou…pun­cochace budou vypadat jako silonky, jen vic vyztuzene, muzes si je koupit i bez receptu, stoji okolo 300,– a kupovat by se mely rano, kdyz se omeruje noha, nemela by byt natekla.

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 13.04.17 13:41
@Tarinka píše:
Mne je dali na predpis u dr., jen podkolenky teda, v lekarne mi omerili nohu a asi za tyden jsem si je vyzvedla, proste hodne silne a pevne silonky, ptali se me i na barvu, lem, jestli chci s krajeckou…pun­cochace budou vypadat jako silonky, jen vic vyztuzene, muzes si je koupit i bez receptu, stoji okolo 300,– a kupovat by se mely rano, kdyz se omeruje noha, nemela by byt natekla.

Aha. No pan doktor měl ledový a chladný přístup. Řekl mě, že nic nenašel a vyprovodil mě za dveře s tím, že mám zkusit štěstí na neurologii. Čekala jsem, že mě dá aspoń žádanku a nic, díval se na mě jako na notorickou lhářku.

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 13.04.17 13:42

A pomáhají ty punčocháče? Já mám gelové vložky z lékárny, zdravotnické boty, ale na bolesti to nepomáhá

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 13.04.17 14:21
@chipsa píše:
A pomáhají ty punčocháče? Já mám gelové vložky z lékárny, zdravotnické boty, ale na bolesti to nepomáhá

Ja myslim, ze proti otokum to pomaha dobre. Ale zvlastni je, ze te to trapi uz rano :think: asi bych sla na tu neurologii, muze to byt jen skriplej nerv, nastydnuti…atd.

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 13.04.17 14:22
@Tarinka píše:
Ja myslim, ze proti otokum to pomaha dobre. Ale zvlastni je, ze te to trapi uz rano :think: asi bych sla na tu neurologii, muze to byt jen skriplej nerv, nastydnuti…atd.

Ráno vstanu a už nemůžu chodit, cítím to až někde u kyčlí. Doktor se se mnou odmítl zabývat. A když bych šla na neurologii, tak žádanku od obvodáka?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >