Bolest nohou po práci v 18 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčk0
Povídálka 50 příspěvků 16.04.19 19:38
Bolest nohou po praci v 18 tt

Pekny den.
Pri praci temer 6 hodin stojim, snazim se si sedat, jak jen to jde. Sednu si cca na 5 minut pak 10 stojím a zas 5 sedim, 10 stojim. Nekdy stojim 30 minut a pak chvilku sedim atd. Boty mam stale stejne, vahu take, ale jak prijdu domu, nohy hooodne boli. Beru denne horcik, ale nevim, jestli mi jeste neco nechybí. Mate nektera zkušenost?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 18. týden těhotenství?

Reakce:
TeSudička
Kecalka 441 příspěvků 16.04.19 20:10

S timhle jo. Delala jsem do 6 mesice 12tky, kde jsem sedela akorat 2× denne pul hodky na pauze a bylo to faaaaakt peklo! Manzel mi nohy nasiroval a delala jsem si do lavoru vodu s koupelovou soli, coz bylo stejne asi placebo, ale hlavne, ze mi to ulevilo :mavam:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 37 inzerátů 16.04.19 23:05

Taky mě to zmáhalo. Kolem 5 měsíce mě začaly chytat křeče do lýtek, hlavně v noci a lékař stále zvyšoval magnesium. To nic moc, až mi napsal nějaký Cyclo3, což mi mírně ulevilo. Ale v 6. měsíci jsem taky odpadla do neschopnosti. Pracuji ve skladu a držela jsem se statečně. Řekni to lékaři jestli něco vymyslí, ale víc než hořčík to asi stejně nebude. Třeba ti za chvilku začnou nohy i otékat a máš po pracování na stojáka… :)

sluníčk0
Povídálka 50 příspěvků 17.04.19 05:46

@TeSudička @Zkai dekuji za odpovedi. Budu uz brzo konciz v praci, jenze musim zaucit novy kluky, aby se s tim manzel nezdrzoval a pak budu moc byt doma. Zkusim tedy brat to magnesko 2× denne (pisou, ze se muze az 3×) a uvidim. Jeste jednou dekuji :*

llida
Kecalka 364 příspěvků 17.04.19 10:21

Ja bych rekla ze s postupujicim tehotenstvim te stejne bude bolet vsechno:-D ja musela i vymenit boty jak se mi noha zvetsovala, tak zkus jeste jinou obuv, treba aspon trochu pomuze, jinak asi az porod nebo jit na rizikove a byt doma no…

smoule.koule
Kecalka 417 příspěvků 17.04.19 12:21

Zkusit jinou obuv a misto stani chodit, pohybovat se nebo aspon preslapovat na miste. Jinak touhle dobou zacinaji krece v nohach-doporucuju mit potom nohy podlozene do vysky, popripade treba mit podkolenky nebo stazene nohy obinadlem-aspon me vetsi teplo na lytka zabira. A misto magnesia na nohy, bych doporucila vapnik. Ale ten se prave bije s magneskem, takze si o tom promluvit s doktorem.

Váš příspěvek
Reklama