Bolest nohou - psychika?

Anonymní
17.3.20 20:27

Bolest nohou - psychika?

Ahojky, předem se omlouvám za ten anonym. Už tak dva roky mě trapi bolest a jakoby brnění obou nohou od stehen dolů. Přišla jsem už tolik vyšetření a vše bylo vždy v pořádku. Teď mám jít v červenci na magnetickou rezonanci tak jsem zvědavá. Občas přemýšlím jestli to nemůže dělat jen psychika? Jsem strasnej nervák :roll: všechno mě vykolejí a bojím se každé nemoci. Stres mám v práci a tak celkově se stresují ze všeho :,( když na tu bolest nemyslím nebo jsem mezi lidmi, tak jsem ok nic mě neboli, ale jakmile jsem v klidu třeba sama doma, tak bych se zbláznila :,( je možná psychická bolest? Děkuji moc za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.3.20 21:07

Určitě to možné je. Měla jsem před vice než rokem trombózu v pravém lytku, prý náhodnou z dehydratace a nedostatku pohybu. Od té doby mě bolí nohy pořád. Obě dvě. Střídavě. Občas dobrý, ale občas hrůza. A vyšetření všechna taky ok, jen stres. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
163
17.3.20 21:13

Mám to samé. Momentálně křeče a bolest v nohách a pocit, jako když nejsou moje. Také jsem bohužel hrozný nervák a těch problémů mám více :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 11:48

Holky a jak s takovou bolesti bojujete? Už mě to fakt nebaví :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie