Bolest nohou v miste holeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paoline
Kecalka 158 příspěvků 20.01.17 08:44
Bolest nohou v miste holenni

Ahojky,
tento tyden me zacali bolet nohy od kolene dolu v miste holenni kosti. Kdyz jsem v klidu treba sedim tak boli. Pri chuzi ani moc ne. Manzel mi rikal ze mam fialove ale ja to nepoznam. Nemate nekdo s tim zkusenosti? U dr jsem byla a rikala ze je to z pretazeni jak jsem porad na nohou. No nevim nevim. Jsem na materske.

Reakce:
Martia007
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 9 inzerátů 20.01.17 08:50

Měla jsem totéž, když jsem běhala. Hoď nohy nahoru a trochu je šetři :)

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 20.01.17 09:19

Stává se mi to když prochladnu. Teď při kojení mnohem častěji. Takže nosím teple kamase a beru vitaminy na doplnění aspoň nějakého základu ztraceného v mleku. Také je to výraznější když sedím - asi se to v chůzi lepe prokrvi

pgondova
Nováček 3 příspěvky 23.01.17 00:58

Ahoj, měla jsem něco podobného. Stále jsem si nevěděla rady, zkoušela jsem jak různé masti, tak i masáž. Na konec jsem si koupila anatomickou obuv, protože v práci jsem stále na nohou a musím řici, že opravdu pomohlo.. Tak at je lépe!! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >