Reklama

Bolest nohou v miste holeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paoline
Kecalka 158 příspěvků 20.01.17 08:44
Bolest nohou v miste holenni

Ahojky,
tento tyden me zacali bolet nohy od kolene dolu v miste holenni kosti. Kdyz jsem v klidu treba sedim tak boli. Pri chuzi ani moc ne. Manzel mi rikal ze mam fialove ale ja to nepoznam. Nemate nekdo s tim zkusenosti? U dr jsem byla a rikala ze je to z pretazeni jak jsem porad na nohou. No nevim nevim. Jsem na materske.

Reklama

Reakce:

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 20.01.17 08:50

Měla jsem totéž, když jsem běhala. Hoď nohy nahoru a trochu je šetři :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 20.01.17 09:19

Stává se mi to když prochladnu. Teď při kojení mnohem častěji. Takže nosím teple kamase a beru vitaminy na doplnění aspoň nějakého základu ztraceného v mleku. Také je to výraznější když sedím - asi se to v chůzi lepe prokrvi

pgondova
Nováček 3 příspěvky 23.01.17 00:58

Ahoj, měla jsem něco podobného. Stále jsem si nevěděla rady, zkoušela jsem jak různé masti, tak i masáž. Na konec jsem si koupila anatomickou obuv, protože v práci jsem stále na nohou a musím řici, že opravdu pomohlo.. Tak at je lépe!! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama