Bolest nohou v noci v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 115 příspěvků 01.07.19 09:01
Bolest nohou v noci v tehotenstvi

Ahoj holky jsem 37tt a nohy me vubec neboli, dokud neni noc a ja nejdu na wc. Myslim tim na nohou ty polstarky. To muzu umrit vzdycky jak jdu na wc v noci, tak to boli neskutecne jak kdybych chodila cele dny vkuse. Ale jen v noci jak jdu na wc pokazde.. :mrgreen: pres den nic. Cim to muze byt? :think: ze by uz velka tiha na telo? Ale to by bolelo sem tam i pres den ne?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 37. týden těhotenství?

Reakce:
mau-mau
Závislačka 4081 příspěvků 01.07.19 09:08

Já tedy nevím, ale řekla bych, že to je tím, jak se tam najednou nažene hodně krve, případně tedy i jiné tekutiny. Když ráno vstanu, mám stejný pocit v podbřišku, až tam, kde končí to vyklenuté těhotenské. To mám taky i když jdu v noci na WC. Podle mě je to tím náhlým přelivem tekutin. :think: Za chvíli už to necítím. :palec:

M-A
Kecalka 414 příspěvků 01.07.19 09:43

Mám to stejně, nekdy i přes den když delší dobu sedím. Přijde mi, jestli to není nějaký druh otoků?? :nevim: jinak mi neotekaji ruce ani kotníky, jen ty plosky nohou bolí…

Deňa1995
Kecalka 115 příspěvků 01.07.19 11:20

@M-A me taky prave zatim neotykaji jen proste bolest jak jdu v noci :think:

Petulka91
Kecalka 255 příspěvků 01.07.19 11:42

Jsem 36tt a mám to samé. Přes den mě nohy nějak extra nebolí, ale jakmile zalehnu a pak jdu několikrát za noc na záchod, tak to je docela hrůza :lol: já mám už od nějakého 30tt povolené pánevní vazy, takže to v noci taky není nic příjemného a když se potřebuji jinak uvelebit, tak se přetáčím z jednoho boku na druhý snad půl minuty, protože mě všechno bolí :lol: Mě pomáhají na nohy a ty povolené vazy koupele / bazén, pak to trochu povolí.

Váš příspěvek
Reklama