Reklama

Bolest nohou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 08:49
Bolest nohou v těhotenství

Ahoj, holky mate nekdo zkusenost? Jsem 25.tt a uz ze tri dny me zlobi bolest nohou neni to klasicka bolest, ale jak kdybych mela natazene svaly nebo jak to popsat. Ve stredu jsem byla u dr ta mi vzala odber na ddimery byli 800 coz mi rekla, ze je normalni v tomto tydnu chodim kazdy mesic totiž na hematologii hlidaji me. Prodelala jsem minuli rok embolii, ale nezjistili mi nic zadnou trombofilii atd.
Včera jsem byla na gynde na kontrole vse v poradku.
Nejlepsi je ze.se treba ty nohy stridaj. Nebo to zlobi pul dne a pak pohoda. Kdyz sedim a mam nohy natazene tak taky v poradku, ale jak dyl chodim tak uplbe citim jak mi to od zadku tahne nebo jak to popsat. Obcas cítím i kostrc a kolibu se nekdy jak kacena ????
Samozrejme mam strach z trombozy, ale na hemacce mi rekla, ze to by vypadalo jinak.

Reklama

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 8488 příspěvků 21.09.18 09:57

Taky mě bolí nohy ;) pomáhá masáž nebo nohy nahoru a dát jim pár minut, ony povolí :nevim:

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 10:03
@Margery píše:
Taky mě bolí nohy ;) pomáhá masáž nebo nohy nahoru a dát jim pár minut, ony povolí :nevim:

Jj v sede to povoli, ale jak se mam dyl hybat tak to je nanovo :/

Margery
Echt Kelišová 8488 příspěvků 21.09.18 10:05

@ZukaP prostě to střídat :/ nic víc na to neporadím. Bohužel mě to nepřešlo ani po porodu, jen se to zmírnilo, s druhým těhotenstvím zas a dřív :nevim:

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 10:14
@Margery píše:
@ZukaP prostě to střídat :/ nic víc na to neporadím. Bohužel mě to nepřešlo ani po porodu, jen se to zmírnilo, s druhým těhotenstvím zas a dřív :nevim:

Tohle je moje 3.tehotenstvi a ja to neznam. U tech dvouch sem mohla delat vse. Ted si nekdy prijdu fakt neschopna.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >