Bolest nohou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 08:49
Bolest nohou v těhotenství

Ahoj, holky mate nekdo zkusenost? Jsem 25.tt a uz ze tri dny me zlobi bolest nohou neni to klasicka bolest, ale jak kdybych mela natazene svaly nebo jak to popsat. Ve stredu jsem byla u dr ta mi vzala odber na ddimery byli 800 coz mi rekla, ze je normalni v tomto tydnu chodim kazdy mesic totiž na hematologii hlidaji me. Prodelala jsem minuli rok embolii, ale nezjistili mi nic zadnou trombofilii atd.
Včera jsem byla na gynde na kontrole vse v poradku.
Nejlepsi je ze.se treba ty nohy stridaj. Nebo to zlobi pul dne a pak pohoda. Kdyz sedim a mam nohy natazene tak taky v poradku, ale jak dyl chodim tak uplbe citim jak mi to od zadku tahne nebo jak to popsat. Obcas cítím i kostrc a kolibu se nekdy jak kacena ????
Samozrejme mam strach z trombozy, ale na hemacce mi rekla, ze to by vypadalo jinak.

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 9312 příspěvků 21.09.18 09:57

Taky mě bolí nohy ;) pomáhá masáž nebo nohy nahoru a dát jim pár minut, ony povolí :nevim:

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 10:03
@Margery píše:
Taky mě bolí nohy ;) pomáhá masáž nebo nohy nahoru a dát jim pár minut, ony povolí :nevim:

Jj v sede to povoli, ale jak se mam dyl hybat tak to je nanovo :/

Margery
Echt Kelišová 9312 příspěvků 21.09.18 10:05

@ZukaP prostě to střídat :/ nic víc na to neporadím. Bohužel mě to nepřešlo ani po porodu, jen se to zmírnilo, s druhým těhotenstvím zas a dřív :nevim:

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 21.09.18 10:14
@Margery píše:
@ZukaP prostě to střídat :/ nic víc na to neporadím. Bohužel mě to nepřešlo ani po porodu, jen se to zmírnilo, s druhým těhotenstvím zas a dřív :nevim:

Tohle je moje 3.tehotenstvi a ja to neznam. U tech dvouch sem mohla delat vse. Ted si nekdy prijdu fakt neschopna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >