Bolest nohy, otok nohy, pocit horkosti v noze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lussyyy
Nováček 3 příspěvky 03.10.18 00:34
Bolest nohy, otok nohy, pocit horkosti v noze

Ahoj všichni! Chtěla bych se zeptat. Už tak minimálně 3 měsíce pozoruji, že mám tak trochu oteklý kotník, ale vůbec to nebolí. Předevčírem jsem šla spát a pociťovala jsem takovou tupou bolest v lýtku, ale to bylo jen chvilkové. A dneska jsem byla v práci a všimla jsem si, že to mám nějak víc oteklejší. A měla jsem tu nohu takovou horkou, Jenže já jsem strašný plašan. Docela možná hypochondr. Ale tak kdo se nebojí o své zdraví. Beru antikoncepci, ale nikdo u nás v rodině nikdy neměl trombózu. A tak se chci zeptat, jestli pro svůj klid na duši, i kdyby to mělo znamenat něco jiného si mám zajít k obvodní, ale aby mě neměla za blázna, že tam s tím jdu. Protože teď jsem nastoupila do nové práce a jedu 12ctky celý den na nohou, tak jestli to nemám třeba jen namožené ????‍♀️Každopádně sem přidám fotku. Aby jste posoudili sami. Předem děkuji za odpovědi. Hezký večer

Reakce:
janicka.slunicko
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 03:34

To takhle z internetu podle mě nikdo nepozná, raději zajít k doktorce, lepší jít zbytečně, než nejít a mít z toho problémy :nevim: Já vždy se vším raději jdu, i za cenu, že bych měla vypadat jako hypochondr :mrgreen:

pannda
Kelišová 6969 příspěvků 34 inzerátů 03.10.18 06:06

Můžeš mít klidně žilní a cévní problémy, tohle musí posoudit lékař..

Petra 1027
Kecalka 132 příspěvků 03.10.18 06:15

@Lussyyy zajdi si k doktorce, myslím si, že to trombóza není, ale může to být zánět žil. Je dobrý si tu nohu stahovat kompresní punčochou a nebo obvazem a chladit samozřejmě, když máš pocit horkosti. Když budeš mít volnější chvíli nohy vyhodit nahoru, aby se zlepšil průtok, ale každopádně k doktorovi ;)

S.maya
Závislačka 4448 příspěvků 03.10.18 08:22

Z nadpisu.. když to přeložíme do latiny..dolor-tumor-calor..tedy bolest, otok, horkost..to jsou známky zánětu.

Váš příspěvek
Reklama