Reklama

Bolest nohy, otok nohy, pocit horkosti v noze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussyyy
Nováček 3 příspěvky 03.10.18 00:34
Bolest nohy, otok nohy, pocit horkosti v noze

Ahoj všichni! Chtěla bych se zeptat. Už tak minimálně 3 měsíce pozoruji, že mám tak trochu oteklý kotník, ale vůbec to nebolí. Předevčírem jsem šla spát a pociťovala jsem takovou tupou bolest v lýtku, ale to bylo jen chvilkové. A dneska jsem byla v práci a všimla jsem si, že to mám nějak víc oteklejší. A měla jsem tu nohu takovou horkou, Jenže já jsem strašný plašan. Docela možná hypochondr. Ale tak kdo se nebojí o své zdraví. Beru antikoncepci, ale nikdo u nás v rodině nikdy neměl trombózu. A tak se chci zeptat, jestli pro svůj klid na duši, i kdyby to mělo znamenat něco jiného si mám zajít k obvodní, ale aby mě neměla za blázna, že tam s tím jdu. Protože teď jsem nastoupila do nové práce a jedu 12ctky celý den na nohou, tak jestli to nemám třeba jen namožené ????‍♀️Každopádně sem přidám fotku. Aby jste posoudili sami. Předem děkuji za odpovědi. Hezký večer

Reklama

Reakce:

janicka.slunicko
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 03:34

To takhle z internetu podle mě nikdo nepozná, raději zajít k doktorce, lepší jít zbytečně, než nejít a mít z toho problémy :nevim: Já vždy se vším raději jdu, i za cenu, že bych měla vypadat jako hypochondr :mrgreen:

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 03.10.18 06:06

Můžeš mít klidně žilní a cévní problémy, tohle musí posoudit lékař..

Petra 1027
Kecalka 125 příspěvků 03.10.18 06:15

@Lussyyy zajdi si k doktorce, myslím si, že to trombóza není, ale může to být zánět žil. Je dobrý si tu nohu stahovat kompresní punčochou a nebo obvazem a chladit samozřejmě, když máš pocit horkosti. Když budeš mít volnější chvíli nohy vyhodit nahoru, aby se zlepšil průtok, ale každopádně k doktorovi ;)

S.maya
Závislačka 4284 příspěvků 03.10.18 08:22

Z nadpisu.. když to přeložíme do latiny..dolor-tumor-calor..tedy bolest, otok, horkost..to jsou známky zánětu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >