Bolest nohy, testy, teď bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 11:24
Bolest nohy, testy, teď bolest zad

Dávám anonymně kvůli popisu zdravotního stavu…

Asi týden me bolí noha v lytku, tupé, ne nijak nesnesitelné, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl delam HRU žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření pry orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou.
Dnes mě začala bolet zada u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

Reakce:
Uživatel je onlinecverunka
Závislačka 2706 příspěvků 22.02.17 11:47

Podobné bolesti měla mamka a byla to nakonec vyhřezlá ploténka.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34406 příspěvků 22.02.17 18:09
@Anonymní píše:
Dávám anonymně kvůli popisu zdravotního stavu…

Asi týden me bolí noha v lytku, tupé, ne nijak nesnesitelné, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl delam HRU žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření pry orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou.
Dnes mě začala bolet zada u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

mohlo by to byt od zad, prace pro neurologa - ale pokud ti PL napise rovbnou RHB, taky dobre.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >