Reklama

Bolest nohy, testy, teď bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 11:24
Bolest nohy, testy, teď bolest zad

Dávám anonymně kvůli popisu zdravotního stavu…

Asi týden me bolí noha v lytku, tupé, ne nijak nesnesitelné, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl delam HRU žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření pry orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou.
Dnes mě začala bolet zada u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 22.02.17 11:47

Podobné bolesti měla mamka a byla to nakonec vyhřezlá ploténka.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34006 příspěvků 22.02.17 18:09
@Anonymní píše:
Dávám anonymně kvůli popisu zdravotního stavu…

Asi týden me bolí noha v lytku, tupé, ne nijak nesnesitelné, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl delam HRU žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření pry orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou.
Dnes mě začala bolet zada u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

mohlo by to byt od zad, prace pro neurologa - ale pokud ti PL napise rovbnou RHB, taky dobre.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama