Bolest nohy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 27 příspěvků 09.09.18 16:45
Bolest nohy v těhotenství

Ahoj holky, jsem v 36tt a hrozně mě dnes bolí noha jako by v podkolení jamce :( už v noci když jsem napnula nohu me chytla do té samé nohy strašná křeč která po chvíli odezněla (podobná bolest jako když si přesedíte nohu) Teď mě to bolí že na nohu nemohu došlápnout, táhne to. Na otoky netrpím takže oteklé nohy nemám. Křečové žíly taky v normálu. Nesetkala jste se některá s tím stejným? Děsí ně diskuze o trombóze ale ta je prý vzácná. Jdu k doktorovi na odezvy v úterý tak váhám jestli počkat nebo jet na pohotovost a být za blbce. Děkuji moc :)

Příspěvek upraven 09.09.18 v 17:09

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 09.09.18 16:58

když to bolí, tak jeď, vždycky mi přišlo, že jako těhotná mám právo plašit kvůli blbostem ;) navíc nemoct ani došlápnout blbost není

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:04

Jela bych.

Lucie486
Kecalka 317 příspěvků 09.09.18 22:40

Sla bych k dr. Tohle tromboza byt fakt muze. Drzim palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >