Bolest nohy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Losolka22
Povídálka 34 příspěvků 09.09.18 16:45
Bolest nohy v těhotenství

Ahoj holky, jsem v 36tt a hrozně mě dnes bolí noha jako by v podkolení jamce :( už v noci když jsem napnula nohu me chytla do té samé nohy strašná křeč která po chvíli odezněla (podobná bolest jako když si přesedíte nohu) Teď mě to bolí že na nohu nemohu došlápnout, táhne to. Na otoky netrpím takže oteklé nohy nemám. Křečové žíly taky v normálu. Nesetkala jste se některá s tím stejným? Děsí ně diskuze o trombóze ale ta je prý vzácná. Jdu k doktorovi na odezvy v úterý tak váhám jestli počkat nebo jet na pohotovost a být za blbce. Děkuji moc :)

Příspěvek upraven 09.09.18 v 17:09

Reakce:
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 09.09.18 16:58

když to bolí, tak jeď, vždycky mi přišlo, že jako těhotná mám právo plašit kvůli blbostem ;) navíc nemoct ani došlápnout blbost není

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:04

Jela bych.

Lucie486
Kecalka 330 příspěvků 09.09.18 22:40

Sla bych k dr. Tohle tromboza byt fakt muze. Drzim palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >