Reklama

Bolest nohy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 22 příspěvků 09.09.18 16:45
Bolest nohy v těhotenství

Ahoj holky, jsem v 36tt a hrozně mě dnes bolí noha jako by v podkolení jamce :( už v noci když jsem napnula nohu me chytla do té samé nohy strašná křeč která po chvíli odezněla (podobná bolest jako když si přesedíte nohu) Teď mě to bolí že na nohu nemohu došlápnout, táhne to. Na otoky netrpím takže oteklé nohy nemám. Křečové žíly taky v normálu. Nesetkala jste se některá s tím stejným? Děsí ně diskuze o trombóze ale ta je prý vzácná. Jdu k doktorovi na odezvy v úterý tak váhám jestli počkat nebo jet na pohotovost a být za blbce. Děkuji moc :)

Příspěvek upraven 09.09.18 v 17:09

Reklama

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 09.09.18 16:58

když to bolí, tak jeď, vždycky mi přišlo, že jako těhotná mám právo plašit kvůli blbostem ;) navíc nemoct ani došlápnout blbost není

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:04

Jela bych.

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 09.09.18 22:40

Sla bych k dr. Tohle tromboza byt fakt muze. Drzim palce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama